PDF Shaper 9.2

Bilgisayarınızdaki PDF dosyalarını yönetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,9 MB
  Sürüm:
  9.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Burnaware
  PDF Shaper, bilgisayarınızdaki PDF belgelerinizi bölmeyi, birleştirmeyi, filigran eklemeyi, imzalamayı, korumayı, optimize etmeyi, dönüştürmeyi, şifrelemeyi ve şifresini çözmeyi kolaylaştıran PDF aracıdır. PDF Shaper, düşük CPU kaynak kullanımı için optimize edilmiştir ve kullanıcıların bilgisayarlarında başka işler yaparken birden fazla PDF dosyasını işlemelerine olanak tanıyan toplu modda çalışır. PDF Shaper programının; temiz, sezgisel arayüzü kullanıcıların birkaç dakika içinde yapacağı işlemleri tamamlamasını sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. PDF Shaper programını indirmek ücretsizdir.
  2. PDF Shaper, PDF dosyası düzenleme konusunda en etkili çözümü sunan programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. PDF Shaper programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  PDF Shaper Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza PDF Shaper indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. PDF Shaper kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  PDF Shaper Nasıl Kurulur?

  1. PDF Shaper kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. PDF Shaper kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencerede yer alan listeyi kullanarak programı kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   p1.PNG
  2. Bilgisayarınıza PDF Shaper kurulumunu gerçekleştirirken yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmesini okuyun. Lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p2.PNG
  3. PDF Shaper lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p3.PNG
  4. PDF Shaper kurulumu için yukarıda verilen tüm yönlendirmeleri doğru bir şekilde yerine getirdikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayın.

   p4.PNG
  5. Bilgisayarınıza PDF Shaper kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın.

   p5.PNG

  PDF Shaper Nasıl Kullanılır?

  1. PDF Shaper programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan PDF Shaper kısayolunu kullanarak programa giriş yapın. PDF Shaper programını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan “Add Files” butonuna tıklayarak düzenlemek istediğiniz PDF dosyalarını açabilirsiniz.

   p6.PNG
  2. PDF Shaper programına eklediğiniz PDF dosyaları programın ana ekranında listelenmiş olarak görüntülenir. Bu liste üzerinde yer alan herhangi bir PDF dosyasına sağ tıkladığınızda açılacak menü üzerinden PDF dosyası hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

   p7.png
  3. PDF Shaper programının sahip olduğu tüm özellikleri programın ana penceresinin sağ tarafında yer alan menü üzerinden kullanabilirsiniz. Bu menü üzerinden PDF dönüştürme, PDF dosyasındaki parçaları dışa aktarma, PDF dosyası şifreleme ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

   p8.PNG
Facebook yorumları