PerfectUpdater 2.0.6

Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncel tutmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,1 MB
  Sürüm:
  2.0.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Raxco Software
  PerfectUpdater, bilgisayarınızda güncel olmayan sürücülerinizi güncellemenize ve sürücü yedekleri oluşturmanızı sağlayan bir programdır. PerfectUpdater, hangi sistem sürücülerinin güncel olmadığını bulmak için sabit sürücünüzün tüm içeriğini taramanızı sağlar. Destek listesi, ekran bağdaştırıcıları, IDE ATA/ATAPI denetleyicileri, monitörler, ağ bağdaştırıcıları, işlemciler ve evrensel seri veri yolu denetleyicileri vb. içerir. Sonuçlar, ana pencerede, yüklediğiniz tarih, güncellemenin ne zaman yayınlandığı ve sürücünün yaşının bulunduğu bir çubuk gibi ayrıntılarla birlikte bir liste olarak görüntülenecektir.

  Buna ek olarak, bir sihirbaz yardımıyla tüm sistem sürücülerinin veya yalnızca seçilen öğelerin tam bir yedeğini oluşturabilirsiniz, böylece yolun her adımında yönlendirilebilirsiniz. Periyodik taramaları kolayca ayarlayabilmeniz için bir zamanlayıcı da mevcuttur.

  Programın Artı Yönleri

  1. PerfectUpdater programını indirmek ücretsizdir.
  2. PerfectUpdater programını düzenli olarak kullanarak bilgisayarınızdaki sürücülerinizin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Güncel sürücü kullanmak, bilgisayarınızın performansına olumlu etki sağlar.
  3. PerfectUpdater programını kullanarak sürücülerinizi yedekleyebilirsiniz, böylece bilgisayarınızı sıfırladığınızda sürücülerinizi hızlı bir şekilde tekrar yükleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. PerfectUpdater programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlamak için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.
  2. PerfectUpdater programını kullanabilmek için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  PerfectUpdater Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara PerfectUpdater indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye PerfectUpdater indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  PerfectUpdater Nasıl Kurulur?

  1. PerfectUpdater indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Bilgisayara PerfectUpdater kurulumu için açılacak pencere içerisinde bulunan “Next” butonuna tıklayın.

   u1.PNG

  PerfectUpdater Nasıl Kullanılır?

  1. PerfectUpdater programının kurulumu tamamlandıktan sonra programa bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapın. PerfectUpdater programına giriş yaptığınızda açılacak arayüz üzerinde yer alan “Start Scan Now” butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde sürücülerin tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   u2.PNG

  2. Sürücü tarama işlemi sonucunda bilgisayarınızda eski sürüme sahip olan sürücüleri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Güncellemek istediğiniz sürücüleri seçtikten sonra “Update All” butonuna tıklayarak seçili sürücülerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

   u3.PNG

  3. Sürücü güncelleme işlemi tamamlandığında yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Next” butonuna tıklayarak PerfectUpdater programını ve bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   u4.PNG

  4. PerfectUpdater programının “Backup” özelliğini kullanarak bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri yedekleyebilirsiniz. Yedekleme işlemi sonrasında oluşacak dosyayı çıkarılabilir diske kaydederek bilgisayarınızı sıfırladığınızda sürücülerinizi tekrardan kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

   u5.PNG

  5. PerfectUpdater programının “Restore” bölümüne giriş yaparak yedeklediğiniz sürücüleri tekrardan bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

   u6.PNG
Facebook yorumları