Periscope indir (Android) 1.23.6.38

Android cihazlarınız üzerinden ücretsiz canlı yayın açabileceğiniz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  12 MB
  Sürüm:
  1.23.6.38
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Twitter
  Periscope, akıllı cihazlarınız üzerinden ücretsiz canlı yayın açmanızı sağlayan bir uygulamadır. Uygulama üzerinden canlı yayın açmak dışında dünyanın her yerinden yapılan canlı yayınları izleyebilirsiniz. Periscope uygulaması üzerinden bazı TV kanallarının canlı yayınlarını, bazı yabancı haber kanallarını ve gündemde olan olaylar hakkında gerçekleşen canlı yayınları izleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Periscope uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2-
  Periscope, canlı yayın uygulamaları arasında en iyi uygulama konumunda yer almaktadır.
  3- Uygulama üzerinde hiçbir satın alma işlemi bulunmuyor. Bütün işlemlere ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Periscope uygulaması üzerinden canlı yayın açtığınız zaman arka plandaki çalışan uygulamaları kullanamıyorsunuz.
  2- Periscope üzerinden canlı yayın açmak ve mevcut olan canlı yayınları izlemek internetinizi çok hızlı tüketmektedir. Uygulamayı kullanırken internetinizin çok hızlı tükeneceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

  Periscope nasıl yüklenir?

  Periscope uygulamasını Android cihazınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Yönlendirilmiş olduğunuz Google Play Store üzerinden uygulamayı akıllı cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Periscope nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Periscope uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı kullanmak için uygulamayı başlatmanız yeterlidir.

  Periscope nasıl kullanılır?

  Periscope indirme işlemi tamamlandıktan sonra akıllı cihazınız üzerinde çalıştırın. Uygulamaya giriş yapabilmek için üyeliğe sahip olmalısınız. Bu ekran üzerinden ücretsiz olarak üyelik alabilirsiniz. Create New Account butonuna dokunarak yeni bir üyelik alabilirsiniz. Mevcut üyeliğiniz var ise Log Back In butonuna dokunarak yeniden giriş yapabilirsiniz.
  per1.jpg


  Periscope uygulaması üzerinden Facebook, Twitter, Google ve Telefon numaranız ile üyelik alabilir ve oturum açabilirsiniz.
  per2.jpg

  Uygulama üzerinden aldığınız üyelik ile giriş yaptığınız zaman sizleri mevcut olan canlı yayınların listesi karşılayacaktır. Ekranı yukarı doğru kaydırarak mevcut canlı yayınları görüntüleyebilirsiniz.
  per3.jpg


  Uygulamanın üst kısmında bulunan dünya simgesine dokunarak açılacak olan dünya haritası üzerinden uygulama üzerinden yapılan tüm canlı yayınları görüntüleyebilir ve onları izleyebilirsiniz.
  per4.jpg


  Uygulamanın sağ alt kısmında bulunan kamera simgesine tıklayarak hızlı bir şekilde canlı yayın başlatabilirsiniz. Kamera simgesine tıkladıktan sonra açılacak ekran üzerinden GO LIVE yazısına dokunarak canlı yayınınızı başlatabilirsiniz. Eğer uygulamaya giriş yaparken Twitter veya Facebook hesabınız ile bağlantı sağladıysanız canlı yayın açtığınız bildirimi o hesaplarınızdan da paylaşılacaktır.
  per5.jpg
Facebook yorumları