PES 2019 indir (Android) 3.0.1

PC ve PS platformunda bulunan PES oyununun Android versiyonu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  40 MB
  Sürüm:
  3.0.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  KONAMI
  Android PES 2019, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz futbol oyunudur. Bilgisayar ve PlayStation platformlarında bulunan PES (Pro Evolution Soccer) oyununun mobil cihazlar için birebir uyarlanmış versiyonudur. Oyuncu animasyonları, takımın karakteristik özellikleri ve hatta rakibiniz ile girdiğiniz mücadelenin de birebir aynısı mobil cihazlar için uyarlanmış. Kendi takımınızı oluşturarak 12 farklı lig içerisinden bir lige katılabilir veya online olarak hızlı bir şekilde diğer oyuncular ile müsabakaya giriş yapabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Android PES 2019 uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Android PES 2019
  oyununu arkadaşlarınız ile ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.
  3- PES 2019 oyunu üzerinde kullanılan Unreal Engine 4 oyun motoru sayesinde oyunu yüksek grafikler ile akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Android PES 2019 oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Android PES 2019 oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android PES 2019 nasıl yüklenir?

  Android PES 2019 indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak Android PES 2019 uygulamasını ücretsiz olarak Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

  Android PES 2019 nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirdiğiniz PES 2019 oyunu cihazınıza otomatik olarak kurulur. Android PES 2019 oyununu oynamak için farklı bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Android PES 2019 nasıl oynanır?

  Android PES 2019 uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlandıktan sonra PES 2019 uygulamasına giriş yapın. Oyuna giriş yaptığınızda ilk olarak yaşadığınız ülke, isminiz, tuttuğunuz takım ve yönetmek istediğiniz takım seçimini yaptıktan sonra takımınızı yönetmeye başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde galibiyet sonucu elde edeceğiniz puanlar ve altınlar ile takımınıza yeni oyuncuların transfer edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyun üzerinde bulunan etkinliklere katılarak daha fazla oyuncuya kısa sürede ulaşabilirsiniz.

  Android için PES 2019 oyunu üzerinde Unreal Engine 4’ün uygulanması ile birlikte görülmemiş düzeyde görsel kalite ve akıcı oyun animasyonları sayesinde oyunun her anını yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

  p1.jpeg

  Android PES 2019 oyunu üzerinde bulunan lisanslı 12 lig içerisinden istediğiniz ligte oynayabilirsiniz.

  p2.jpeg

  Oyun içerisinde takımınıza transfer edeceğiniz oyuncular içerisinde daha önceden futbol oynamış ancak bırakmış olan efsane oyunculara da erişim sağlayabilirsiniz.

  p3.jpeg

  PES 2019 oyununa yeni gelen güncelleme ile oyun üzerinde bulunan oyuncuların gerçek performansı anlık olarak yansıtılır. PES 2019 oyununa sürekli olarak güncelleme gelmektedir.

  p4.jpeg
Facebook yorumları