Phoenix Browser (Android) 4.1.5

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip olan internet tarayıcısı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  7,4 MB
  Sürüm:
  4.1.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Verizontal Technology
  Phoenix Browser, Hızlı Video İndirme, Özel Tarama ve Veri Tasarrufu gibi özellikleri kullanabileceğiniz bir Android internet tarayıcısıdır. Video tarayıcı işlevinin yardımıyla Phoenix Tarayıcı, çeşitli çevrimiçi videoları indirilebilir hale getirir. Phoenix Browser uygulamasında bulunan Özel Mod, herhangi bir iz bırakmadan İnternet'te herhangi bir yerde gizli olarak gezinmenize yardımcı olur. Hafif mobil tarayıcı size daha yüksek bir indirme hızı sağlar. Ayrıca, kullanıcılar yer imlerini kaydedebilir, web sitelerine kısayol ekleyebilir, çok kullanışlı bir hızlı aramaya erişebilir ve entegre video oynatıcıyı kullanabilir. Tüm büyük arama motorları desteklenir, reklam engelleme özelliği ve gece modu özelliği de mevcuttur.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Phoenix Browser uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Phoenix Browser uygulaması içerisindeki video indirme özelliğini kullanarak dilediğiniz videoyu sadece birkaç tıklama ile cihazınıza indirebilirsiniz.
  3. Phoenix Browser uygulamasını kullanarak internette yaptığınız gezintileri anonim olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Phoenix Browser uygulaması içerisinde kendine özel reklamlar barındırmaktadır.

  Phoenix Browser Nasıl İndirilir?

  Phoenix Browser uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak Phoenix Browser uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Phoenix Browser Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz Phoenix Browser uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Phoenix Browser uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınız üzerinde başlatmanız yeterli olacaktır.


  Phoenix Browser Nasıl Kullanılır?

  1. Phoenix Browser uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Phoenix Browser uygulaması sonuç odaklı çalışan bir internet tarayıcısı olduğu için internette %30 daha hızlı bir şekilde gezinmeye başlayabilirsiniz.

   p1.png

  2. Phoenix Browser uygulaması içerisinde yer alan reklam engelleyici özelliği sayesinde internette gezinti halindeyken web sitelerinde bulunan reklamların görüntülenmesi engellenir. Bu özellik sayesinde web sayfaları daha hızlı yüklenir.

   p2.png

  3. Phoenix Browser uygulamasını kullanarak web sitelerindeki video dosyalarını sadece birkaç tıklama ile Android cihazınıza indirebilirsiniz.

   p3.png

  4. Phoenix Browser uygulamasındaki gizli mod özelliği sayesinde cihazınızdan ziyaret edeceğiniz web sitelerinde kullandığınız veriler hiçbir şekilde kaydedilmez.

   p4.png
Facebook yorumları