Photo Lab indir (Android) 3.3.11

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  22,4 MB
  Sürüm:
  3.3.11
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  VicMan LLC
  Photo Lab, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Photo Lab uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız üzerinden çok farklı tasarımlara sahip fotoğraflar oluşturabilir ve mevcut fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Photo Lab, şık ve eğlenceli fotoğraf efektlerinin en geniş koleksiyonlarından birine sahiptir. Fantastik yüz fotoğraf montajları, fotoğraf çerçeveleri, animasyon efektleri ve fotoğraf filtrelerini Photo Lab uygulaması üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  lab1.jpg

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Photo Lab uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Photo Lab
  uygulaması üzerinden kategorilendirilmiş fotoğraf düzenleme özelliğini kullanarak fotoğraflarınızı kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Photo Lab uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Photo Lab uygulaması üzerinde bulunan tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Photo Lab nasıl yüklenir?

  Photo Lab ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı otomatik olarak yönlendirileceğiniz Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Photo Lab nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Photo Lab uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan Photo Lab simgesine dokunarak giriş yapmanız yeterlidir.

  Photo Lab nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Photo Lab uygulamasına giriş yapın. Categories bölümüne giriş yaparak Photo Lab uygulaması üzerinden kullanabileceğiniz herhangi bir kategoriyi seçerek fotoğraf düzenleme işlemine hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Photo Lab uygulamasının kategori seçimi yapmanızı sağlayarak fotoğraf düzenlemenize izin vermesi, uygulamanın kullanılabilirliğini daha da arttırmaktadır.

  lab2.png

  Smart Filters (Akıllı Filtreler) özelliği sayesinde Photo Lab uygulaması üzerinde yükleyeceğiniz fotoğraflara filtre uygulanırken otomatik olarak fotoğrafın kıvrımlarını ele alarak efekt uygulamaktadır. Bu özelliğin de gayet verimli çalıştığını söyleyebiliriz.

  lab3.png

  Günümüzde popüler olan Pop Art özelliğini de Photo Lab uygulaması üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Pop Art Style özelliği üzerinde açacağınız fotoğrafları hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  lab4.png

  Uygulamanın Feed kısmına giriş yaparak Photo Lab uygulaması üzerinden düzenlenmiş olan fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Feed bölümü üzerinden Photo Lab uygulaması üzerinden düzenlenmiş popüler fotoğrafları görüntüleyebilir ve dilerseniz siz de paylaşım yapabilirsiniz.

  lab5.png
Facebook yorumları