Photo Studio (Android) 2.4.2

Android cihazlarınızdaki fotoğraflarınıza gelişmiş düzenleme efektleri ekleyebileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  46 MB
  Sürüm:
  2.4.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  KVADGroup
  Photo Studio, Android cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı geliştirmeniz için kullanabileceğiniz kapsamlı bir filtre seti, özel efektler, çerçeveler, arka planlar, dokular, yazı tipleri, çıkartmalar, şekiller, renk ayarlama araçları ve diğer birçok özellik içeren uygulamadır. Çok sayıda araç sayesinde, uygulama herhangi bir ortak görüntüyü zahmetsizce gerçek bir başyapıt haline getirmenize yardımcı olur. Cihazınızdan bir fotoğraf seçerek başlayın ve yalnızca belirli ayrıntıları vurgulamak istiyorsanız döndürün, uzatın, sıkıştırın, yeniden boyutlandırın, kesin veya kırpın. Mükemmel sonucu elde etmek için renklerini ayarlayarak devam edin ve parlaklık, kontrast, sıcaklık, doygunluk veya gölgeleri değiştirin. Photo Studio, herhangi bir fotoğrafın aksamadan daha etkileyici görünmesini sağlayan düzinelerce filtre ve şaşırtıcı resim içinde resim efektleri ile birlikte başka birçok düzeltme seçeneği sunar.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Photo Studio uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Photo Studio uygulamasını kullanarak cihazınızdaki fotoğraflardan kolaylıkla kolajlar oluşturabilirsiniz.
  3. Photo Studio uygulamasındaki özellikleri kullanarak fotoğraflarınızın görüntü kalitesini de yükseltebilirsiniz.
  4. Photo Studio uygulamasında oluşturduğunuz fotoğrafları istediğiniz bir sosyal medya platformunda tek tuşla paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Photo Studio uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Photo Studio uygulamasındaki bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Photo Studio Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Photo Studio indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda Play Store uygulaması açılacaktır. Play Store uygulamasındaki Yükle butonuna dokunarak Photo Studio indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Photo Studio Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasından indirdiğiniz Photo Studio kurulumu için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Photo Studio uygulamasının indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Photo Studio Nasıl Kullanılır?

  1. Photo Studio uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra cihazınızın menüsü üzerindeki logoya dokunarak uygulamaya giriş yapın. Photo Studio uygulamasına giriş yapmanızın ardından cihazınızdan düzenlemek istediğiniz fotoğrafı seçerek düzenleme işlemine başlayabilirsiniz.

   p1.png

  2. Photo Studio uygulaması çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Uygulamanın sahip olduğu düzenleme seçeneklerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   p2.png

  3. Photo Studio uygulamasında fotoğraflarınıza uyguladığınız efektleri kaydetmeden fotoğrafınızda nasıl göründüğüne göz atabilirsiniz.

   p3.png

  4. Photo Studio uygulamasındaki 200’den fazla çerçeveyi deneyerek beğendiğinizi fotoğrafınıza ekleyebilirsiniz.

   p4.png
Facebook yorumları