PhotoBoost 2020.20.0819

Bilgisayarınızdaki bir fotoğrafın görüntü kalitesini optimize ederek yükseltmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  16,9 MB
  Sürüm:
  2020.20.0819
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abelssoft
  PhotoBoost, bilgisayarınızdaki herhangi bir fotoğrafın kalitesini hızlı bir şekilde yükseltmenizi sağlayan programdır. PhotoBoost bir fotoğraf düzenleme aracı değildir. PhotoBoost programı bilgisayarınızdaki düşük kaliteye sahip olan bir fotoğrafı daha kaliteli hale getirmenizi sağlayan birkaç basit araca sahip olan programdır. Görüntüleri kırpmak, döndürmek veya başka bir şekilde değiştirmek için kullanamaz veya parlaklık, kontrast, renk tonu veya doygunluk gibi parametreleri manuel olarak ayarlayamazsınız. Fotoğraflarınızın iyi görünmesini sağlamak için yapmanız gereken tek şey, programın algoritmalarına güvenmektir, bu da açıklığı, rengi, kontrastı ve diğer yönleri düzeltmek için elinden gelenin en iyisini yapar.

  Programın Artı Yönleri

  1. PhotoBoost programını indirmek ücretsizdir.
  2. PhotoBoost programını sadece birkaç buton ile kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. PhotoBoost programı görüntü kalitesi optimizasyonu konusunda etkili sonuç veren bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. PhotoBoost programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  PhotoBoost Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara PhotoBoost indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye PhotoBoost indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  PhotoBoost Nasıl Kurulur?

  1. PhotoBoost programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılan pencere içerisindeki “Browse…” butonu aracılığıyla programın bilgisayarınızda kurulacağı disk alanını belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p1.jpg

  2. PhotoBoost programının bilgisayarınızda kurulacağı disk alanını belirlemenizin ardından yönlendirileceğiniz pencerede bulunan “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   p2.PNG

  3. Bilgisayara PhotoBoost kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   p3.PNG

  PhotoBoost Nasıl Kullanılır?

  1. PhotoBoost programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. PhotoBoost programına giriş yaptığınızda açılacak arayüz üzerindeki “Open photo…” butonuna tıklayarak görüntü kalitesini düzeltmek istediğiniz fotoğrafı seçin.

   p4.PNG

  2. Görüntü kalitesini düzenlemek istediğiniz fotoğrafı PhotoBoost programına ekledikten sonra programın ana penceresi üzerinde yer alan “Strength of optimization” ve “Strength of Auto-Color” özelliklerini yöneterek fotoğrafın kalitesini optimize edebilirsiniz.

   p5.PNG

  3. Eğer PhotoBoost programında açtığınız fotoğrafı hızlı bir şekilde optimize etmek istiyorsanız programın otomatik optimizasyon özelliğini kullanabilirsiniz. Otomatik optimizasyon işlemini kullanmak için PhotoBoost programının ana penceresi üzerindeki “Automatic optimization” ve “Auto-Color” seçeneklerini aktif hale getirebilirsiniz.

   p6.PNG

  4. PhotoBoost programını kullanarak optimize ettiğiniz fotoğrafı “Save as...” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan belirleyeceğiniz bir konuma kaydedebilirsiniz.

   p7.PNG
Facebook yorumları