PhotoDirector indir (Android) 5.3.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli fotoğraf düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  41,7MB
  Sürüm:
  5.3.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  CyberLink
  PhotoDirector, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz zengin özelliklere sahip fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. PhotoDirector uygulaması ile mobil cihazlarınızda bulunan fotoğraflarınızın renk ayarlarını değiştirebilir, resimleri yeniden boyutlandırabilir ve daha fazla fotoğraf düzenleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Eğer mobil cihazlarınızdaki kameranın özelliklerinden memnun değilseniz PhotoDirector uygulamasında bulunan gelişmiş kamera ile kaliteli fotoğraflar çekebilmeniz de mümkün.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. PhotoDirector uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. PhotoDirector uygulaması üzerinden düzenlediğiniz fotoğraflara herhangi bir reklam logosu eklenmemektedir. Düzenlediğiniz fotoğrafları direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. PhotoDirector uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. PhotoDirector uygulamasında bulunan tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  PhotoDirector indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza ücretsiz PhotoDirector indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasına giriş yaptığınız zaman Yükle butonunu kullanarak PhotoDirector indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  PhotoDirector kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden PhotoDirector indirme işlemi tamamlandıktan sonra PhotoDirector uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  PhotoDirector nasıl kullanılır?

  1. Uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. PhotoDirector uygulamasına giriş yaptıktan sonra dilerseniz cihazınızın galerisinde bulunan daha önce çekmiş olduğunuz bir fotoğrafı düzenleyebilir ya da kamera özelliğini kullanarak yeni bir fotoğraf çekebilirsiniz.

   p1.jpeg
  2. PhotoDirector uygulamasında bulunan Color Control (Renk Kontrolü) özelliği sayesinde fotoğraflarınıza profesyonel bir makineden çekilmiş havası katabilirsiniz.

   p2.jpeg
  3. Cihazınızda bulunan herhangi bir manzara veya doğa fotoğrafını PhotoDirector uygulaması üzerinde adım adım düzenleyebilirsiniz. Yaptığınız düzenlemeleri anlık olarak görüntüleyebilir ve yaptığınız düzenlemeleri geri alabilirsiniz.

   p3.jpeg
  4. Galerinizde bulunan bir fotoğraftaki odak noktasını daha belirgin hale getirebilirsiniz. Böylelikle fotoğrafta göstermek istediğiniz alanı daha iyi vurgulayabilirsiniz.

   p4.jpeg
  5. PhotoDirector uygulamasını diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından farklı kılan özelliklerden birisi ise sihirli nesne kaldırma özelliğidir. Bu özellik sayesinde çekmiş olduğunuz bir fotoğraf üzerinde bulunan herhangi bir nesneyi fotoğrafın kalitesinde herhangi bir değişiklik olmadan kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Aşağıdaki görselde sihirli nesne kaldırma özelliğinin nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

   p5.jpeg
  6. Eski nesil cihazlarda bulunmayan odak özelliğini PhotoDirector uygulamasını indirerek kolaylıkla kullanabilirsiniz.

   p6.jpeg
Facebook yorumları