PhotoGrid (Android) indir 6.77

Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz fotoğraf ve video düzenleyebileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  38 MB
  Sürüm:
  6.77
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  CheetahMobile
  PhotoGrid, Android cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak kullanabileceğiniz basit arayüze sahip ve kullanımı rahat bir fotoğraf ve video düzenleme uygulamasıdır. Uygulamanın boyutunun küçük oluşu ve kullanımının kolay olması sizi yanıltmasın, sahip olduğu özellikler PhotoGrid uygulamasını profesyonel bir uygulama yapıyor.

  Uygulamanın Artı Yönleri
  1- PhotoGrid
  uygulamasını kullanmak ücretsizdir.

  2- Uygulama üzerinden hem fotoğraf hem de video düzenleme işlemleri yapabilirsiniz.

  3- Fotoğraf ve video düzenleme işlemi yaparken fotoğraf ve videolara uygulayabileceğiniz efekt ve işlem sayısı çok fazla.

  Uygulamanın Eksi Yönleri
  1-
  PhotoGrid uygulaması üzerinden fotoğraf ve video düzenlemesi yaparken bazı özelliklere premium satın almadan erişemiyorsunuz.

  2- PhotoGrid üzerinden düzenlediğiniz fotoğrafların ve videoların sağ alt kısmına PhotoGrid yazısı ekleniyor. Bu yazıyı kaldırmak için uygulamanın premium versiyonuna geçiş yapmalısınız.

  PhotoGrid nasıl yüklenir?

  PhotoGrid uygulamasını Android cihazınıza yüklemek için yukarıda bulunan “Hemen indir” butonuna tıklayın.
  PhotoGrid Android uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

  PhotoGrid nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz PhotoGrid uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır.

  PhotoGrid nasıl kullanılır?

  PhotoGrid uygulamasının Android cihazınıza kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Karşınıza çıkan ekran üzerinden Düzenle butonuna tıklayarak galerinizde bulunan bir fotoğrafı düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz uygulamanın alt kısmında bulunan Kamera simgesine dokunarak yeni bir fotoğraf çekerek onun üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.
  grid1.jpg

  Uygulamanın ana ekranı üzerinde bulunan Düzenle butonuna dokunarak galerinizde bulunan fotoğraflardan seçim yapabilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra ekranda bulunan Serbest, Poster, 3D Kart, Tema vb. gibi alanlar üzerinde de düzenlemeler yapabilirsiniz.
  grid2.jpg

  PhotoGrid uygulaması üzerinden Android cihazınız üzerinde bulunan tüm fotoğraf ve videolara düzenleme yapabilirsiniz. Tek yapmanız gerek şey cihazınız üzerinde bulunan fotoğraf veya videoyu seçerek devam etmeniz.
  grid3.jpg

  PhotoGrid Fotoğraf Düzenleme İşlemi

  Cihazınız üzerinde bulunan bir fotoğrafı seçtikten veya kameranız ile yeni bir fotoğraf çektikten sonra karşınıza Düzenleme Ekranı gelecektir. Bu ekran üzerinde alt kısımda bulunan seçenekler sayesinde düzenleme işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Menü üzerinden yapabileceğiniz düzenlemelerden bazıları şunlar: Instagram’a özel fotoğraf düzenleme, Kırpma, Parlaklık Ayarlama, Fotoğraf üzerine metin ekleme, yüz içeren fotoğraflarınız için Rötuş özelliği vb.
  grid4.jpg

  PhotoGrid Video Düzenleme İşlemi

  Uygulama üzerinden video düzenleme işlemi yaparken size çok fazla seçenek sunmasa da yapabileceğiniz işler sizi tatmin edecek boyutta. Cihazınız üzerinde bulunan herhangi bir videoyu seçin ve düzenleme işlemine başlayın. PhotoGrid uygulaması üzerinden yapabileceğiniz bazı video düzenleme işlemleri şunlardır: Videonun En-Boy oranını ayarlama, Videoya müzik ekleme, Video arka planını değiştirme, Video üzerine metin ekleme, Video üzerine çıkartma ekleme vb.
  grid5.jpg
Facebook yorumları