PhotoPageGen 7.1

Bilgisayarınızda bulunan resim dosyaları ile web sitesi oluşturmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,75 MB
  Sürüm:
  7.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  PhotoPageGen
  PhotoPageGen, bilgisayarınızda yer alan veya internet üzerindeki herhangi bir resim veya fotoğraflardan web sitesi oluşturmanızı sağlayan programdır. PhotoPageGen programını kullanarak bilgisayarınızdan seçtiğiniz resim veya fotoğraflardan bir web sitesi oluşturmak için resimlerinizi içeren klasörü seçin. (Görüntüleri tek tek seçemezsiniz.) Web sayfanızın görünümünü özelleştirmek için birkaç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı arka plan stili ve renkleri arasından seçim yapabilir, site genişliğini ayarlayabilir, bir başlık ve açıklama ekleyebilir ve bir küçük resim düzeni seçebilirsiniz. PhotoPageGen programı, yan yana küçük resim düzenlemesinin yanı sıra, küçük resimlerinizi sıradan bir fotoğraf yığınında görüntüleyen bir karma tarzı sunmaktadır.

  Programın Artı Yönleri

  1. PhotoPageGen indirmek ücretsizdir.
  2. PhotoPageGen programına eklediğiniz resim veya video dosyalarının çekildiği tarihi, çekildiği cihazı, piksel özellikleri, dosya boyutu ve bunun gibi birçok özelliği ücretsiz olarak kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.
  3. PhotoPageGen programı, resim dosyaları dışında video dosyalarını da desteklemektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. PhotoPageGen programına eklemek istediğiniz resim veya video dosyalarını tek tek ekleyemiyorsunuz. Eklemek istediğiniz resim veya video dosyalarını, sadece tek bir klasör halinde ekleyebilirsiniz.

  PhotoPageGen Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza PhotoPageGen indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza PhotoPageGen indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  PhotoPageGen Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza PhotoPageGen kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. PhotoPageGen kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan “I Agree” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   p1.png

  2. Kurulumu başlattıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden PhotoPageGen programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p2.png

  3. Bilgisayara PhotoPageGen kurulumu tamamlandıktan sonra “Close” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   p3.png

  PhotoPageGen Nasıl Kullanılır?

  1. PhotoPageGen programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu çift tıklatarak programa giriş yapabilirsiniz. PhotoPageGen programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde yer alan “Drag a directory of image files here” bölümüne bilgisayarınızdaki resim veya video dosyalarının bulunduğu klasörü sürükleyip bırakabilirsiniz.

   p4.jpg

  2. Bilgisayarınızdaki resim/video dosyalarının bulunduğu klasörü PhotoPageGen programına sürükledikten sonra dosyaların programa geçiş işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Dosyaların PhotoPageGen programına işlenme süresi boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Dosyaların işlenme işlemi tamamlandıktan sonra “Preview” butonuna tıklayarak PhotoPageGen programına eklediğiniz resim/video dosyalarının web sitesine dönüşmüş halini görüntüleyebilirsiniz.

   p5.png

  3. PhotoPageGen programı kullanılarak yapılmış örnek bir çalışmayı aşağıdaki görselde görüntüleyebilirsiniz.

   p6.jpg
Facebook yorumları