PickU Photo Editor (Android) 1.0.1

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme ve oluşturma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  17 MB
  Sürüm:
  1.0.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  PickU Corp
  PickU Photo Editor, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. PickU Photo Editor, fotoğraflarınız için kesme işlemi, kaliteli filtreler ve göz kamaştırıcı kolajlar uygulamanızı sağlar. PickU Photo Editor uygulamasında bulunan “Al Cutout” özelliği sayesinde uygulama üzerinde açtığınız fotoğrafa hiçbir işlem uygulamaya gerek duymadan uygulama fotoğrafınızın içeriğini otomatik olarak algılar ve en uygun düzenleme işlemlerini sizin için seçer. PickU uygulamasını kullanarak oluşturacağınız fotoğrafları Instagram, Facebook vb. sosyal medya platformlarında sadece tek tuşla paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. PickU Photo Editor uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. PickU Photo Editor uygulamasında bulunan Akıllı Fotoğraf Düzenleme Aracı sayesinde uygulama üzerinde açtığınız fotoğraflara en uygun filtre ve efektler otomatik olarak işlenmektedir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. PickU Photo Editor uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamları kaldırabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  PickU Photo Editor Nasıl İndirilir?

  PickU Photo Editor uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan “Hemen indir” butonuna tıklayın. “Hemen indir” butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan “Yükle” butonuna dokunarak PickU Photo Editor uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  PickU Photo Editor Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz PickU Photo Editor uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. PickU Photo Editor uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  PickU Photo Editor Nasıl Kullanılır?

  1. PickU Photo Editor uygulamasınınindirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. PickU Photo Editor uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana ekranında PickU Photo Editor kullanan diğer kullanıcıların paylaştığı fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanın ana ekranında bulunan “+” simgesine dokunarak cihazınızda bulunan herhangi bir fotoğrafı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

   p1.png

  2. PickU Photo Editor uygulamasında bulunan Al Cutout özelliğini kullanarak herhangi bir fotoğraftan kendi bulunduğunuz alanı kırparak başka bir görsel üzerine yapıştırabilirsiniz.

   p2.png

  3. PickU Photo Editor uygulamasında en kaliteli sonucu veren özelliklerden birisi de Kolaj özelliğidir. PickU uygulamasında bulunan Kolaj özelliği 9 farklı fotoğrafı tek bir fotoğrafta birleştirmenizi sağlamaktadır.

   p3.png

  4. PickU Photo Editor uygulamasında bulunan Al Cutout özelliği ile oluşturmuş olduğunuz fotoğrafları Editor bölümüne giriş yaparak fotoğrafa filtre uygulayabilir, ışık ayarını düzenleyebilir ve diğer birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri fotoğrafınıza uygulamak; fotoğrafınızın kalitesini yükseltmenize yardımcı olacaktır.

   p4.png
Facebook yorumları