PicsArt Photo Studio (Android) indir 10.2.3

Android cihazlar için profesyonel fotoğraf düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  32 MB
  Sürüm:
  10.2.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  PicsArt Inc
  PicsArt (Photo Studio) uygulaması ile fotoğraflarınızı kolaj, filtreleme ve kırpma gibi birçok düzenleme yapabilirsiniz. PicsArt, telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflara veya galerinizde daha önce çekmiş olduğunuz fotoğraflara basit düzenlemeler yapmak, metin, çizim ve efekt eklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

  PicsArt uygulaması bir görüntü düzenleyici, efektler, çizim ve metin bölümleri ekleme içerir. Bu şekilde, fotoğrafınızı önce istediğiniz gibi düzenleyebilir, sonra çeşitli çizimlerde dekore edebilirsiniz. Bu fotoğrafları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilir, SMS veya e-posta ile de gönderebilirsiniz. Oluşturduğunuz fotoğrafları PicsArt’a özel bir özellik sayesinde kendi telefonunuz üzerinden duvar kağıdı olarak da kullanabilirsiniz.

  Yaratıcılık sadece bir filtreden ibaret değildir. PicsArt uygulaması sayesinde inanılmaz fotoğraf düzenlemeleri ve fotoğraf kolajları yapmak, profesyonel fotoğraf düzenlemeleri yapmak, dijital çizimler oluşturmak ve yaratıcı insanlardan oluşan küresel bir toplulukla iletişim kurmak için en iyi seçimdir.

  Uygulamayı indirdiniz ve giriş yaptınız. Ana ekran üzerinde bulunan Düzenlemeye Başla! İşareti ile gösterilen butona dokunduğunuz zaman size seçenekler sunacaktır. Bu seçenekler arasında Galeriden fotoğraf seçebilir, yeni bir sayfa üzerinde çizim yapabilir, birden fazla fotoğraf ile kolaj oluşturabilir ve son olarak da telefon kameranız ile yeni bir fotoğraf çekebilirsiniz.

  pic1.jpg

  Burada Galeri üzerinden bir fotoğraf seçerek işleme devam ediyoruz. Aşağıda efekt listesini görebilirsiniz. Sağa kaydırarak daha fazla efekt seçeneği ve nesneye ulaşabilirsiniz.

  pic2.jpg

  PicsArt’ın harika bir fotoğraf düzenleme uygulaması olduğunu söylemiştik. Şimdi ise uygulamanın sahip olduğu efektler ile yapabileceklerinize biraz göz gezdirelim. Aşağıdaki görselde fotoğrafa animasyon bir efekt uyguladık. Harika görünüyor değil mi?

  pic3.jpg

  PicsArt fotoğraf düzenleme uygulaması özellikle selfie çekmeyi sevenlere özel birçok düzenleyicilere sahip. Bunlardan birkaçını sizlere anlatacağım.

  PicsArt üzerinden sahip olduğunuz saç rengi üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Aşağıdaki görselde saç rengi değiştirme üzerine örnek bir çalışma görebilirsiniz.

  pic4.jpg

  PicsArt selfie çekmeyi sevenleri memnun etmeye devam ediyor. Göz rengi değiştirme işlemini de PicsArt uygulaması üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

  pic5.jpg

  PicsArt indirerek çekildiğiniz selfie fotoğrafları üzerinde dişlerinizi beyazlatma işlemi de yapabiliyorsunuz üstelik bu özellik mükemmel olarak çalışıyor. Listeden Diş Beyazlatma seçeneğini seçip kolaylıkla fotoğraflarınızda dişlerinizi beyazlatabilirsiniz.

  pic6.jpg

  Son günlerde popüler olan “Dağılma Efekti”ni PicsArt üzerinden ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

  pic7.jpg

  Fotoğraf üzerinde yaptığınız değişiklikleri kaydetmek için sağ üstte bulunan ileri ok tuşuna dokunun ve fotoğrafın kaydedileceği yeri seçin.

  pic8.jpg
Facebook yorumları