Pixel’s Unknown Battle Ground bilgisayara indir 1.38.10

Play Store üzerinde bulunan Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  95 MB
  Sürüm:
  1.38.10
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Azur
  Pixel’s Unknown Battle Ground bilgisayara indirerek Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu bilgisayarınızdan da kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Pixel’s Unknown Battle Ground bilgisayara indirmek ücretsizdir.
  2. Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare kullanarak mobil cihazlara göre daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.
  Oyunun Eksi Yönleri
  1. Pixel’s Unknown Battle Ground bilgisayardan oynamak için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Pixel’s Unknown Battle Ground Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Pixel’s Unknown Battle Ground uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak LD Player programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza indireceğiniz LD Player programının kurulumunu gerçekleştirerek Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.


  Bilgisayara Pixel’s Unknown Battle Ground Nasıl Kurulur?

  1. Sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza indirme işlemini gerçekleştirdiğiniz LD Player programının kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak LD Player programının kurulumunu başlatın.

   ld1.png

  2. Bilgisayardan Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu oynamak için LD Player programını kullanmanız gerekmektedir. LD Player programının kurulumunun yapılabilmesi için ekstra dosya indirilmesi gerekmektedir. Gerekli dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

   ld2.png

  3. LD Player programının bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın.

   ld3.jpg

  4. LD Player programına Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu indirebilmeniz için Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer aktif olarak bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account butonuna tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

   ld4.png

  Bilgisayardan Pixel’s Unknown Battle Ground Nasıl Oynanır?

  1. LD Player programını kullanarak Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına Pixel’s Unknown Battle Ground yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpeg
  2. Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu Yükle butonuna tıklayarak LD Player programı aracılığı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

   ld6.jpeg
  3. LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza indirdiğiniz Pixel’s Unknown Battle Ground oyununa giriş yapın. Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare sayesinde kolaylıkla oynayabilirsiniz.

   ld7.jpg
Facebook yorumları