Pixel’s Unknown Battle Ground indir (Android) 1.38.10

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz piksel tabanlı hayatta kalma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  95 MB
  Sürüm:
  1.38.10
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Azur
  Pixel’s Unknown Battle Ground, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz hayatta kalma oyunudur. Pixel’s Unknown Battle Ground oyununda helikopter ile iniş yapacağınız piksel savaş arenasında hayatta kalmaya çalışın. Harita üzerinde bulunan silahları ve sağlık eşyalarını toplayarak en iyi yağmayı yapın. Oyun haritası üzerinde bulunan silahları toplayarak düşmanlarınızı yenin ve oyunda sona kalmaya çalışın. Harita üzerinde bulunan eşyaları toplarken ve düşmanlarınız ile çatışma içerisindeyken zaman içerisinde daralan oyun alanını da göz önünde bulundurmayı unutmayın; daralan oyun alanı karakterinize çok yüksek hasar verir.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu Android cihazlarınıza indirmek ve oynamak ücretsizdir.
  2. Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu cihazınızın teknik özellikleri düşük olsa bile çok rahat oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Pixel’s Unknown Battle Ground oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Pixel’s Unknown Battle Ground Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza ücretsiz Pixel’s Unknown Battle Ground indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Pixel’s Unknown Battle Ground indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirecektir. Oyunu Android cihazınızda otomatik olarak açılan Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Pixel’s Unknown Battle Ground Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Pixel’s Unknown Battle Ground oyununun Android cihazınıza kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan Pixel’s Unknown Battle Ground simgesine dokunarak uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  Pixel’s Unknown Battle Ground Nasıl Oynanır?

  1. Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu oynamak için Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Pixel’s Unknown Battle Ground uygulamasına giriş yapın. Oyuna giriş yaptıktan sonra lobideyken sağ alt kısımda bulunan PLAY butonuna dokunun.

   p1.jpeg

  2. PLAY butonuna dokunduktan sonra oyun üzerinde bulunan 3 farklı moddan istediğinizi oynayabilirsiniz. Bu modlar: Battle Royale (Tekli Oyun), Team Battle (Takımlı Oyun) ve Zombi modudur. Oynamak istediğiniz modun üzerine dokunarak oyuna başlayabilirsiniz.

   p2.jpeg

  3. Pixel’s Unknown Battle Ground oyununda oynamak istediğiniz savaş modunu seçtikten sonra helikopter ile harita üzerinde istediğiniz bir alana sağ alt kısımda bulunan paraşüt simgesine dokunarak iniş yapabilirsiniz.

   p3.jpeg

  4. Harita üzerinde iniş yaptığınız bölge üzerinde bulunan tüm yapılara giriş yaparak en iyi yağmayı yaparak savaşa hazırlanın.

   p4.jpeg

  5. Yeterli eşyayı topladığınızı düşünüyorsanız savaşa dahil olabilirsiniz.

   p5.jpeg
Facebook yorumları