Pixlr indir (Android) 3.4.5

Android cihazlarınızda fotoğraf düzenlemeleri yapabileceğiniz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  31 MB
  Sürüm:
  3.4.5
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  123RF
  Pixlr, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulama, fotoğraflarınızı düzenlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Keskin ve çekici görüntüler hazırlamanızı ve daha sonra bunları tercih ettiğiniz sosyal ağlarla paylaşmanızı sağlar. Bu android fotoğraf düzenleme uygulamasıyla iyi sonuçlar almak için profesyonel olmanız gerekmez.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Pixlr
  uygulamasını kullanmak ücretsizdir.
  2-
  Pixlr, Android cihazlarda bulunan diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarına göre daha fazla efekt ve daha fazla düzenleme işlemi şansı sunuyor.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Pixlr uygulaması bazı alt model Android cihazlar için uyumlu değil.

  Pixlr nasıl yüklenir?

  Pixlr uygulamasını Android cihazınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Yönlendirilmiş olduğunuz Google Play Store üzerinden uygulamayı cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Pixlr nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Pixlr uygulaması otomatik olarak kurulacaktır. Uygulamayı kullanmak için uygulamayı başlatmanız yeterlidir.

  Pixlr nasıl kullanılır?

  Pixlr uygulamasını Android cihazınız üzerinde çalıştırdıktan sonra sizleri aşağıda bulunan ekran karşılayacaktır. Bu ekran üzerinden dilerseniz kamera ile çekim yapabilir veya galerinizde bulunan herhangi bir fotoğrafı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinde bulunan Collage bölümünden profesyonel anlamda kolajlar oluşturabilirsiniz.

  Pixlr ile fotoğraf düzenleme nasıl yapılır?

  Uygulamaya giriş yaptığınızda sizi karşılayan ekran üzerinde bulunan Camera yazısına dokunarak cihazınızın kamerası ile fotoğraf çekerek düzenleme işlemi yapabilirsiniz.
  pixlr1.jpg


  Pixlr uygulamasının kendi üzerinde bulunan özel kamerasının sahip olduğu efektler sayesinde fotoğraflarınızı henüz çekerken bile efekt uygulayabiliyorsunuz. Sağa ve sola kaydırarak uygulamanın kamerasının sahip olduğu efektleri görebilirsiniz.
  pixlr2.jpg

  Ana ekran üzerinde bulunan Photos yazısına dokunarak cihazınızın üzerinde bulunan fotoğraflar arasından herhangi bir fotoğrafı seçerek düzenleme işlemi yapabilirsiniz.
  pixlr3.jpg

  Cihazınızda bulunan fotoğrafı seçtiğiniz zaman uygulamanın gerçekten çok fazla düzenleme işlemi sunduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak tools (araçlar) bölümüne tıklayarak bu bölüm üzerinde yapabileceğiniz işlemleri aşağıdaki görselden de görebilirsiniz.
  pixlr4.jpg


  Brushes (fırçalar) bölümüne tıklayarak fotoğraf üzerinden yapabileceğiniz bazı işlemler şunlardır: Aydınlatma, Karartma, Pikselleştirme ve Karalama.
  pixlr5.jpg

  Alt menüde orta kısımda bulunan efekt kısmını seçtiğiniz zaman fotoğraflarınıza onlarca efekt arasından beğendiğinizi hızlıca uygulayabilirsiniz.
  pixlr6.jpg


  Son olarak efekt uygulamayı tamamladığınız fotoğrafları dilerseniz Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden direkt olarak paylaşabilirsiniz. Ya da düzenlediğiniz fotoğrafları cihazınızın galerisine Save Image butonuna tıklayarak kaydedebilirsiniz.
  pixlr7.jpg
Facebook yorumları