Plague Inc bilgisayara indir 1.16.2

Android markette bulunan Plague Inc oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  51 MB
  Sürüm:
  1.16.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Miniclip
  Plague Inc bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Plague Inc oyununu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare kullanarak kolaylıkla oynayabilirsiniz. Android için Plague Inc oyununu bilgisayarda oynamak için LD Player Android Tarayıcı programını kurmanız gerekmektedir. Plague Inc oyununu LD Player programı üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Not: Bu yazımızda Android için Plague Inc oyununun bilgisayarınız üzerinden nasıl oynayacağınızı anlattık. Eğer Plague Inc oyununu Android cihazınıza indirmek istiyorsanız Android için Plague Inc indir linkine tıklayarak Plague Inc oyununu Android cihazınıza indirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Plague Inc oyununu bilgisayarınızdan ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Plague Inc oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Bilgisayara Plague Inc indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Plague Inc indirmek için yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra LD Player kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz LD Player programı üzerinden Plague Inc oyununu bilgisayarınız üzerinden kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Bilgisayara Plague Inc kurulumu nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player programının kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek kurulum penceresi üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak LD Player kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

  ld1.png

  Bilgisayarınıza LD Player kurulumu yapılabilmesiiçin ekstra dosya indirme işlemi yapılacaktır. Kurulum için gerekli olan dosyaların indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.

  ld2.png

  LD Player programının kurulumu için gerekli olan dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Plague Inc oyununu LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasını kullanarak bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  ld3.jpg

  Bilgisayardan Plague Inc nasıl oynanır?

  Plague Inc oyununu bilgisayarınızda oynamak için bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz LD Player programını çalıştırın. LD Player programı üzerinde yer alan Play Store uygulamasına giriş yaparak Plague Inc oyununu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. LD Player programı üzerinden Play Store uygulamasını kullanabilmek için Gmail hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account butonuna tıklayarak yeni bir Gmail hesabı alabilirsiniz.

  ld4.png

  Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra yukarıda bulunan arama kısmına “Plague Inc” yazarak Plague Inc oyununa ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  Bilgisayarınıza Plague Inc oyununu indirmek için Yükle butonuna tıklayarak Plague Inc oyununu LD Player programına indirebilirsiniz.

  ld6.jpeg

  LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Plague Inc oyununun indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları