Plague Inc indir (Android) 1.16.2

Android cihazınızda oynayabileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  51 MB
  Sürüm:
  1.16.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Miniclip
  Plague Inc, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunudur. Plague Inc oyununda dünya çapında bir virüs salgını oluşturarak insanlığın sonunu getirmeye çalışıyorsunuz. Oyun üzerindeki farklı virüs türlerinden istediğinizi oluşturarak dünyanın sonunu getirmeye çalışın.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Plague Inc oyununu oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Plague Inc
  oyunu oynaması çok keyifli bir simülasyon oyunudur. Oyunu hiç sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.
  3- Plague Inc oyununu oynamak için cihazınız üzerinde herhangi bir internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Plague Inc oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Plague Inc oyununda 3 boyutlu grafikler bulunmamaktadır. Sadece 2 boyutlu bir harita üzerinden oyunu oynayabiliyorsunuz.
  3- Plague Inc oyunu çevrimiçi oyunculu bir oyun değildir.

  Plague Inc indirme nasıl yapılır?

  Ücretsiz Plague Inc indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklayarak otomatik olarak Google Play Store’a yönlendireceksiniz. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Plague Inc kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Plague Inc uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Plague Inc nasıl oynanır?

  Plague Inc oyununun Android cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızın menüsü üzerinde bulunan uygulama logusuna dokunarak Plague Inc oyununa giriş yapın. Plague Inc oyununu oynamaya başladıktan sonra oyunun size vereceği ipuçları sayesinde oyunun nasıl oynanacağı hakkında kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.

  p1.jpeg

  Oyun üzerinde yeni bir virüs türü oluşturarak tüm dünyadaki insanları yok etmeye çalışın. Dünya üzerindeki tüm insanları yok etmek için yeni virüs türleri oluşturabilirsiniz.

  p2.jpeg

  Plague Inc bir strateji oyunudur. Oyun üzerinde oluşturacağınız virüsleri iyi yöneterek insanlığın sonunu getirmeye çalışın.

  p3.jpeg
Facebook yorumları