Pocket World 3D (Android) 1.2.1

Android cihazlarınızda 3 boyutlu yapılar inşa edebileceğiniz eğlenceli bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  77 MB
  Sürüm:
  1.2.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Minimonster Game Limited
  Pocket World 3D, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve rahatlatıcı bir 3D bulmaca oyunudur. Pocket World 3D oyunundaki tüm modeller dünyanın çeşitli konumlarında yer alan binalara ve yapılara benzemektedir. Oyuncular, parçaları çeşitli modellere monte ederken, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki yapıları da inşa edebilirler. Pocket World 3D oyunundaki tüm parçaları kendiniz monte edebilir ve uygulamaları olarak adım adım inşa edebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Pocket World 3D oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Pocket World 3D oyunu, Android cihazlarınızdan dünyanın herhangi bir yerindeki yapıyı üç boyutlu olarak inşa etmenizi sağlar.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Pocket World 3D oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Pocket World 3D oyunundaki bazı öğelere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Pocket World 3D Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Pocket World 3D indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Pocket World 3D indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulaması açılacaktır. Uygulamayı cihazınıza Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Pocket World 3D Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Pocket World 3D oyununun cihazınıza kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsündeki logoya tıklamanız yeterli olacaktır.


  Pocket World 3D Nasıl Oynanır?

  1. Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Pocket World 3D oyununa giriş yapın. Pocket World 3D oyuna giriş yaptığınızda ilk olarak birkaç örnek yapıyı oyundaki yardımcınız ile birlikte inşa edin. Oyunun nasıl oynanacağını öğrendikten sonra farklı seviyelerdeki yapıları inşa ederek Pocket World 3D oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

   p1.jpg

  2. Pocket World 3D oyunundaki yapıları adım adım tamamen kendiniz inşa edebilirsiniz. Yapıları inşa ettikçe farklı seviyelere geçiş yapabilirsiniz. Geçiş yaptığınız seviyelerdeki yapıların tamamlanma süreleri değişkenlik gösterebilir.

   p2.jpg

  3. Pocket World 3D oyunu tamamen üç boyutlu grafiklere sahiptir. İnşa edeceğiniz yapının her açıdan görünümünü kontrol edebilirsiniz.

   p3.jpg

  4. Pocket World 3D oyununda dünya üzerindeki ünlü yapıları inşa edebilmeniz mümkündür. Belirli seviyeleri geçtikten sonra dünyanın çeşitli konumundaki yapıları inşa edebilirsiniz.

   p4.jpg

  5. Pocket World 3D oyununda oluşturacağınız yapılar ile kendi dünyanızı oluşturabilirsiniz. Oyundaki ilerlemenizi kaydedebilir ve istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

   p5.jpg
Facebook yorumları