Polaris Office 9.1

Bilgisayarınızdaki MS Office dosyalarını ve PDF dosyalarını kullanmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  9.1
  Sürüm:
  243 MB
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Polaris Office Corp
  Polaris Office, bilgisayarınızda PDF ve MS Office belgeleri oluşturmanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza ve bunları diğer biçimlere dönüştürmenizi sağlayan programdır. Polaris Office, bulut tabanlı tasarımı ve tüm cihazlarınızı bağlayabilmesinin yanı sıra nerede olursanız olun belgelerinizi elinizin altında bulundurma özelliği ile öne çıkıyor. Polaris Office, web hizmeti tarafından sunulan tüm özellikleri masaüstünüze getirir ve MS Office belgelerini ve PDF dosyalarını düzenlemenize, hesabınızı yönetmenize ve belgeleri başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır. Program, belgeleri, elektronik tabloları ve sunuları oluşturmak veya düzenlemek için kullanılabilir, böylece tüm projelerinizi yönetmek için birleşik bir platform sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. Polaris Office indirmek ücretsizdir.
  2. Polaris Office programı MS Office dosyalarının tamamını sorunsuz olarak desteklemektedir.
  3. Polaris Office programındaki Drive özelliği sayesinde oluşturduğunuz belgeleri Android ve iOS cihazlarınızdan da anlık olarak görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Polaris Office programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Polaris Office Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Polaris Office indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Polaris Office kurulum indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Polaris Office Nasıl Kurulur?

  1. Polaris Office kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda aktif hale gelecek olan pencere üzerindeki “Change Folder” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk alanını seçin ve ardından “Agree and Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   p1.png

  2. PC’ye Polaris Office kurulumu tamamlandıktan sonra “Complete” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   p2.png

  Polaris Office Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından Polaris Office programının bilgisayarınızın masaüstüne oluşturacağı kısayolları kullanarak programı kullanabilirsiniz.

   p3.png

  2. Polaris Office paket programının “P Word” uygulamasını kullanarak Word dosyaları oluşturabilir ve mevcut Word dosyalarını düzenleyebilirsiniz.

   p4.png

  3. Polaris Office programının içerisinde gelen “P Sheet” uygulamasını kullanarak Excel dosyaları oluşturabilir ve mevcut Excel dosyaları içerisinde değişiklikler yapabilirsiniz.

   p5.png

  4. Polaris Office programındaki “P Slide” uygulaması aracılığıyla slayt gösterileri oluşturabilir ve mevcut slayt gösterilerini de düzenleyebilirsiniz.

   p6.png

  5. Polaris Office programına dahil olan “P PDF” uygulamasını kullanarak PDF dosyaları oluşturabilir ve mevcut PDF dosyaları içeriğinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

   p7.png
Facebook yorumları