Polarr Fotoğraf Düzenleyici indir Cihaza göre değişken

Bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleyici

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  144 MB
  Sürüm:
  Cihaza göre değişken
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Polarr
  Polarr Fotoğraf Düzenleyici, bilgisayarınız üzerinden fotoğraf ve videolarınızı basit bir şekilde düzenlemenize yarayan bir programdır. Polarr Fotoğraf Düzenleyici programının kullanımı diğer fotoğraf düzenleyicilere göre daha kolaydır. Bu kolaylığa bir de ücretsiz oluşu eklenince programın tercih edilebilirliği daha da yükseliyor.

  Programın Artı Yönleri
  1- Polarr Fotoğraf Düzenleyici programını kullanmak ücretsizdir.
  2- Polarr Fotoğraf Düzenleyici programı, bilgisayarlarda bulunan diğer fotoğraf düzenleyicilere göre daha fazla düzenleme seçeneğini kullanıcılara sunuyor.

  Programın Eksi Yönleri
  1- Program tamamen ücretsiz değil. Fotoğraflarınıza uygulamak istediğiniz bazı efektler için programın pro sürümünü satın almanız gerekiyor.

  Polarr Fotoğraf Düzenleyici nasıl yüklenir?
  Polarr programı bilgisayarınıza indirmek için ilk olarak web sitesine giriş yapın. Web sitesine giriş yaptıktan sonra Download butonuna tıklayınız. Kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.
  polarr1.PNG

  Polarr Fotoğraf Düzenleyici nasıl kurulur?
  Polarr Fotoğraf Düzenleyici, web sitesi üzerinden ücretsiz olarak kurabilen bir uygulamadır. Yazımızın en başında vermiş olduğumuz linke tıklayarak Polarr Fotoğraf Düzenleyici kurulum dosyasını indirin. Masaüstüne indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

  Polarr Fotoğraf Düzenleyici nasıl kullanılır?
  Kurulum tamamlandıktan sonra Polarr uygulamasını çalıştırın. Polarr Fotoğraf Düzenleyici programını kullanmak basit arayüzü sayesinde çok kolaydır. Sadece çekmiş olduğunuz fotoğrafları Polarr üzerinden açın ve düzenleme işlemlerini yapmaya başlayın. Polarr Fotoğraf Düzenleyici üzerinde açtığınız fotoğraflara onlarca efekt uygulayabilirsiniz. Özellikle sosyal medya hesaplarınız için fotoğraflarınızı muhteşem bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  Polarr Fotoğraf Düzenleyici üzerinde açtığınız fotoğrafların renkleri ve detayları üzerinde ücretsiz olarak düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu menü üzerinden renkleri ve detayları isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.
  polarr2.jpg

  Üstelik kolay ve kullanışlı arayüzü sayesinde bu işlemleri yapmanız zamanınızı almaz. Polarr, sizi karmaşık menü yapılarından kurtararak kolayca fotoğraf düzenleme işlemi yapmanızı sağlar.
  polarr3.jpg

  Oluşturduğunuz efektleri arkadaşlarınız ile paylaşarak oluşturduğunuz efektleri onların da kullanmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz paylaştığınız efekti kendiniz de tekrar kullanabilirsiniz.
  polarr4.jpg

  Ve son olarak da Polarr Fotoğraf Düzenleyici programının yüz algılayarak rötuş yapma özelliğini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Selfie veya toplu olarak çekilmiş fotoğraflarda bile yüzü algılayarak düzenleme işlemi yapmanıza olanak sağlar.
  polarr5.jpg
Facebook yorumları