Popular Wars indir (Android) 1.0.10

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz basit bir hayatta kalma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  53 MB
  Sürüm:
  1.0.10
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Lion Studios
  Popular Wars, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur. Popular Wars oyununda başladığınız karakterinizi 360 derece yönlendirerek çevresine toplayacağınız takipçiler ile popülaritenizi yükseltin. Popülaritenizi en üst seviyeye getirerek geri sayım tamamlanana kadar hayatta kalın ve oyunun birincisi olmaya çalışın. Eğer oyun üzerinde takipçi sayısı sizden yüksek olan bir oyuncu karakterini sizin karakterinizin üstünden geçirirse yenilerek oyunu kaybedersiniz. Topladığınız tüm takipçiler otomatik olarak sizi yiyen oyuncuya geçer.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Popular Wars uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Popular Wars
  oynaması çok keyifli bir hayatta kalma oyunudur. Basit oynanışı ve düşük boyutu sayesinde Android cihazlarınız üzerinden kolaylıkla oynayabilirsiniz.
  3- Popular Wars oyunu üzerinde bulunan farklı haritalara oyun kazandıkça giriş yapmaya başlayabilirsiniz. Oyunu sürekli olarak aynı haritada oynamak zorunda kalmıyorsunuz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Popular Wars oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamların kaldırılması için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.
  2- Popular Wars oyununu Android cihazınız üzerinden oynarken internet bağlantınızın kalitesi ne kadar yüksek olsa da ara sıra donma problemi yaşıyorsunuz. Ancak bu problemin yakın zamanda gelecek olan güncelleme ile düzeltileceğini düşünüyoruz.

  Popular Wars indirme nasıl yapılır?

  Popular Wars indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Popular Wars indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Google Play Store açılacaktır. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

  Popular Wars kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Popular Wars uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanız yeterlidir.

  Popular Wars nasıl oynanır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Popular Wars oyununa giriş yapın. Herhangi bir üyelik alma işlemi gerçekleştirmeden Play butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

  p1.jpg

  Mode seçeneğine tıklayarak oynamak istediğiniz modu değiştirebilirsiniz.

  Klasik Mod: 2 dakika içerisinde en fazla takipçiye sahip olun ve en sona kalmaya çalışın.

  Solo Mod: 2 dakika içerisinde %100 takipçiye ulaşın.

  p2.jpg

  Map bölümü üzerinden istediğiniz haritaya geçiş yapabilirsiniz. Ancak haritalar oyun kazandıkça açılacaktır.

  p3.jpg

  Oyuna giriş yaptıktan sonra karakterinizi yönlendirerek harita üzerindeki takipçileri toplamaya başlayın.

  p4.png

  Yeterli sayıda takipçiye ulaştıktan sonra diğer oyuncuları yenmek için karakterinizi onların karakteri üzerine sürükleyebilirsiniz. Oyun sonuna kadar hayatta kalın ve oyunun birincisi olun.

  p5.png
Facebook yorumları