Portal WiFi File Transfers (Android) 1.2.1

Android cihazlarınız ile bilgisayarınız arasında veri aktarımı yapmanızı sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,6 MB
  Sürüm:
  1.2.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Pushbullet
  Portal WiFi File Transfers, bilgisayarınız ile Android cihazlarınız arasında veri aktarımı yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Portal WiFi File Transfers uygulamasını kullanarak bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı Android cihazınıza kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı Android cihazınıza aktarmak için yapmanız gerekenler şunlardır: Uygulamayı açın, Portal web sitesine giriş yapın ve ardından site üzerinde bulunan QR kodunu taratın. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmenizin ardından Android cihazınız ile bilgisayarınız arasında otomatik olarak bağlantı sağlanacaktır. Bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı Android cihazınıza kolaylıkla aktarmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Portal WiFi File Transfers uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Portal WiFi File Transfers uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  3. Portal WiFi File Transfers uygulaması ile bilgisayarınızı eşitleyebilmeniz için bilgisayarınıza ekstra bir program indirmenize gerek yoktur. Bilgisayarınızdan Portal websitesine giriş yaparak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Portal WiFi File Transfers uygulamasını kullanabilmeniz için bilgisayarınız ile Android cihazınız aynı WiFi ağına bağlı olmak zorundadır.

  Portal WiFi File Transfers Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Portal WiFi File Transfers indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Portal WiFi File Transfers uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Portal WiFi File Transfers Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza Portal WiFi File Transfers indirme işlemi tamamlandıktan sonra Portal WiFi File Transfers uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Portal WiFi File Transfers Nasıl Kullanılır?

  1. Portal WiFi File Transfers uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Portal WiFi File Transfers uygulamasını kullanmak için ilk olarak uygulamanın ana ekranında bulunan websitesine giriş yapın. Websitesinde karşınıza gelecek olan QR kodu taratmak için uygulamanın ana ekranında yer alan “SCAN” butonuna dokunun ve kodu taratın.

   p1.png

  2. Portal WiFi File Transfers uygulamasında QR kodu taratmanızın ardından “LET’S GO” yazısına dokunun ve bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında veri aktarımına başlayın.

   p2.png

  3. Portal WiFi File Transfers uygulamasını kullanarak Android cihazınız ile bilgisayarınız arasında çok kolay ve hızlı bir şekilde veri aktarımı sağlayabilirsiniz.

   p3.jpg

  4. Portal WiFi File Transfers uygulamasını kullanarak aktardığınız verileri uygulamanın ana ekranı üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

   p4.jpg
Facebook yorumları