Postegro (Android) 1.13

Instagram'daki gizli hesapların içeriklerini görebileceğiniz Android uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  4,3 MB
  Sürüm:
  1.13
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Postegro
  Postegro, gizli Instagram hesaplarının içeriğini görüntülemenizi sağlayan bir Android uygulamasıdır. Postegro, gizli hesaba sahip olan Instagram kullanıcılarının paylaştığı fotoğrafları, videoları, hikayeleri, öne çıkan hikayeleri ve profil resimlerini görüntülemenizi sağlar. Postegro uygulamasını kullanarak gizli içeriklerini görüntülemek istediğiniz hesabın kullanıcı adını arama bölümüne yazın ve profili bulunduktan sonra profile giriş yapın. Gizli bir profilin içeriğinin yüklenmesi biraz zaman alabilir. Yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra profilin içeriğinin tamamını görüntüleyebilirsiniz. Görüntülediğiniz içerikleri sadece bir buton tıklaması ile cihazınıza yüksek kaliteli bir şekilde indirebilirsiniz. Bu işlemlerin tamamı anonim olarak gerçekleşmektedir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Postegro uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Postegro uygulamasını kullanarak gizli Instagram kullanıcısının paylaştığı fotoğrafları, videoları, hikayeleri ve öne çıkan hikayelerini görüntüleyebilirsiniz.
  3. Postegro uygulaması ile görüntülediğiniz gizli içerikleri tek tıklama ile cihazınıza indirebilirsiniz.
  4. Postegro uygulamasında gerçekleştireceğiniz görüntüleme işlemlerinde karşı tarafa herhangi bir bilgi verilmez.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Postegro uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Postegro uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Postegro Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Postegro indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasına giriş yaptığınız zaman Yükle butonunu kullanarak Postegro indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Postegro Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Postegro indirme işlemi tamamlandıktan sonra Postegro uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Postegro Nasıl Kullanılır?

  1. Postegro uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Postegro uygulamasına giriş yaptığınızda açılacak ekran üzerindeki “View Hidden Profiles” butonuna tıklayarak kullanıcı arama bölümüne giriş yapın.

   p1.png

  2. Postegro uygulamasının kullanıcı arama bölümüne giriş yaptığınızda açılacak ekran üzerindeki boş alana görüntülemek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın ve arayın.

   p2.png

  3. Arama işlemi sonucunda bulunan profillerden içeriğini görüntülemek istediğiniz profilin üzerine tıklayarak hesabın paylaştığı tüm gönderileri, hikayeleri ve öne çıkan hikayelerini görüntüleyebilirsiniz. Görüntülediğiniz içeriklerin sağ üst kısmında bulunan indirme butonunu kullanarak içeriği cihazınıza indirebilirsiniz.

   p3.png
Facebook yorumları