PotPlayer indir 1.7.14804

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video oynatma programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  26,6 MB
  Sürüm:
  1.7.14804
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Daum
  PotPlayer, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video oynatma programıdır. PotPlayer programını kullanarak bilgisayarınız üzerinde yer alan videoları hızlı bir şekilde oynatabilirsiniz. Ayrıca PotPlayer programı üzerinden 360 derece kamera ile çekilmiş videoları da görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- PotPlayer programını indirmek ücretsizdir.
  2- PotPlayer,
  piyasada yer alan diğer video oynatıcı programlarına göre daha çok özelliğe sahiptir. Birden fazla program ile yapabileceğiniz işi tek başına gerçekleştirebilir.

  PotPlayer indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Potplayer indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  PotPlayer kurulum nasıl yapılır?

  PotPlayer kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan pencere üzerinden PotPlayer programını hangi dilde kullanmak istediğinizi seçin ve ardından OK butonuna tıklayın.

  p1.png

  Dil seçimini yaptıktan sonra kurulumu başlatmak için Next butonuna tıklayın.

  p2.png

  PotPlayer programının kurulumunu gerçekleştirebilmeniz için gerekli lisans sözleşmelerini onaylamanız gerekmektedir. Bunun için kurulum ekranında yer alan I Agree butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini kabul ederek kuruluma devam edebilirsiniz.

  p3.png

  PotPlayer kurulumu esnasında program üzerinde kullanabileceğiniz bazı özellikleri size otomatik olarak seçili olarak vermektedir. Bizim önerimiz programın size otomatik olarak sunduğu standart özellikleri kullanmanızdır. Dilerseniz tüm seçenekleri işaretleyerek kuruluma devam edebilirsiniz. Kuruluma devam etmek için Next butonuna tıklayın.

  p4.png

  PotPlayer kurulumu tamamlandıktan sonra Close butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. PotPlayer programını bilgisayarınız üzerinde kullanabilmeniz için bilgisayarınızda OpenCodec yazılımının bulunması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda OpenCodec yazılımı bulunmuyorsa Close butonuna tıkladıktan sonra OpenCodec yazılımı indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  p5.png

  PotPlayer programını kullanabilmeniz için OpenCodec yazılımı program üzerinden hızlı bir şekilde indirilecek ve kurulumu gerçekleştirilecektir. İndirme işlemi tamamlanana kadar kurulum ekranından çıkış yapmayınız. OpenCodec kurulumu gerçekleştikten sonra PotPlayer programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

  p6.png

  PotPlayer nasıl kullanılır?

  Potplayer programının kurulumu tamamlandıktan sonra otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. PotPlayer programı kullanımı çok kolay bir video oynatma programıdır. PotPlayer uygulamasının ana ekranı üzerine açmak istediğiniz videoyu sürükle bırak yaparak videoyu oynatmaya başlayabilirsiniz.

  p7.jpg

  PotPlayer programının sağ alt kısmında yer alan menü üzerinden programın sahip olduğu tüm özelliklere hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. 360 derece video oynatma, video listesini görüntüleme vb.

  p8.jpg
Facebook yorumları