Power Clean (Android) indir 2.9.9.45

Android telefonlardaki gereksiz dosyaları temizleyici ve hızlandırıcı uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  8,3 MB
  Sürüm:
  2.9.9.45
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  LIONMOBI
  Power Clean, mevcut hafızanızı sınırlandıran gereksiz dosyaları temizlemenize, cihazınızı hızlandırmak için RAM'inizi temizlemenize, şık bir toplu yükleme kaldırıcı ile istenmeyen uygulamaları kaldırmanıza ve hatta hiç kullanmadığınız bu sinir bozucu önceden yüklenmiş uygulamaları kaldırmanıza olanak tanır. Pek çok insana bu işlemler uzun gibi gelebilir, ancak Power Clean ile birkaç düğmeye dokunarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Cihazınız bu uygulamayı kullandıktan sonra daha hızlı çalışacak ve daha fazla depolama alanına sahip olabileceksiniz.

  İşte uygulamanın size sağlayacağı özellikler:

  - Gereksiz Dosyaları Temizler

  Depolama alanını boşaltın ve eski önemsiz dosyaları ve sistem önbelleği, artık dosya, indirme klasörünü temizleme ve daha fazlasını dağınıklığı kaldırarak performansı en iyi duruma getirin.

  power.jpg

  Ana ekran üzerinden Çöp Temizle yazısına dokunduğunuz zaman otomatik olarak cihazınızda bulunan gereksiz dosyaların tarama işlemi başlayacaktır. Tarama tamamlandıktan sonra Çöp Temizle butonuna dokunarak gereksiz dosyaların temizlenmesini sağlayın. Bu işlem telefonunuzdaki önemli dosyalara zarar vermez.

  power1.jpg

  - Bellek Hızlandırma

  Power Clean, yedekli arka plan görevlerini kaldırarak belleği temizle (RAM) ve telefon hızını optimize eder. Önyükleme hızını artırmak ve bellek kullanımını azaltmak için otomatik başlatılan uygulamaları durdurur.

  power2.jpg

  Bellek temizleyici ve güçlendirici widget'ı, telefonunuzun doğrudan ana ekrandan temizlemeyi sağlar. İsterseniz bellek hızlandırma işlemini uygulama üzerinden de yapabilirsiniz.

  power2.1.jpg

  - Uygulama Yöneticisi

  Cep telefonunuzda bulunan işinize yaramayan uygulamaları kaldırmak veya önemli olanları yedeklemek için uygulama yöneticisi kısmını kullanabilirsiniz. İşinize yaramayan ancak önceden yüklenmiş ve dilerseniz telefonunuz üzerinde otomatik olarak yüklenmiş olarak gelen uygulamaları telefonunuzdan kaldırabilirsiniz.

  power3.jpg

  - Cihaz bilgisi

  Power Clean uygulamasının ana ekranı üzerinden cihazınızın CPU, bellek (RAM), GPU, depolama, ROM, pil ve CPU sıcaklığı gibi özellikleri hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  Bellek (RAM), depolama alanı ve CPU / pil sıcaklığını uygulamanın ana ekranı üzerinden her an takip edebilirsiniz.

  power4.jpg


  - Oyun Hızlandırıcı

  Oynadığınız oyunları Power Clean uygulaması sayesinde hızını %80'e varan oranlarla artırın. Oyun İyileştirme bölümü üzerinden cihazınız üzerinde yüklü oyunları görüntüleyebilirsiniz. Seçeceğiniz oyunları Power Clean aracılığı ile çalıştırdığınız zaman diğer arka plan uygulamaları geçici olarak durdurulacaktır ve bu işlem oynadığınız oyunlar üzerinde daha yüksek performans almanızı sağlayacaktır.

  power5.jpg

  - Antivirüs Özelliği

  Mobil internet üzerinden onlarca uygulama ve web sitelerini ziyaret ediyoruz ancak telefonumuzun temiz olup olmadığını bilemiyoruz. Power Clean uygulaması bu soruna da bir çözüm getirmiş. Uygulama üzerinden Antivirüs özelliği mevcuttur. Antivirüs özelliğini aktif ederek cihazınız üzerinde tarama yapabilirsiniz. Eğer normalden farklı bir durum ile karşılaşırsa Power Clean antivirüs özelliği bu durumu düzeltmenizi sağlayacaktır.

  power6.jpg
Facebook yorumları