Power Plan Assistant 3.2e

Bilgisayarınızın güç modlarını yönetebileceğiniz ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,9 MB
  Sürüm:
  3.2e
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Power Plan Team
  Power Plan Assistant, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz güç yönetim programıdır. Power Plan Assistant, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda işletim sisteminin işlevselliğini tamamlamak için tasarlanmış benzersiz özellikler kümesi sunan tamamen ücretsiz bir programdır. Power Plan Assistant programını kullanarak herhangi bir güç planı arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Power Plan Assistant programını indirmek ücretsizdir.
  2. Power Plan Assistant programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve bilgisayarınızın çalışmasında herhangi bir olumsuz etki etmez.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Power Plan Assistant programının belirli bir arayüzü bulunmuyor.

  Power Plan Assistant Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Power Plan Assistant indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Power Plan Assistant Nasıl Kurulur?

  1. Power Plan Assistant kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “I agree with the above terms and conditions” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p1.PNG

  2. Kurulumun ikinci adımında Power Plan Assistant programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p2.PNG

  3. Bilgisayarınıza Power Plan Assistant kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yapmanızın ardından Power Plan Assistant programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   p3.PNG

  Power Plan Assistant Nasıl Kullanılır?

  1. Power Plan Assistant programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Power Plan Assistant programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinden programın nasıl kullanılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   p4.PNG

  2. Power Plan Assistant programını bilgisayarınızın sistem tepsisine eklenecek olan logoya tıklayarak programı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Sistem tepsisinde bulunan logoya tıkladıktan sonra açılacak liste üzerinden High Performance, Balanced veya Power Saver özelliklerinden birini seçerek Power Plan Assistant programının bilgisayarınız üzerinde hangi işlemi yapacağını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

   p5.png

  3. Power Plan Assistant programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için programın ana ekranında bulunan Power Plan Assistant Options bölümüne giriş yapın. Options bölümüne giriş yaptıktan sonra yönlendirileceğiniz liste üzerinden Advanced Settings Menu yazısına farenizi sürükleyerek programın sahip olduğu tüm özellikleri görüntüleybilirsiniz.

   p6.png
Facebook yorumları