Power Spy Lite 2.28

Bilgisayarınızda gerçekleşen tüm etkinlikleri izleyebileceğiniz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,3 MB
  Sürüm:
  2.28
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  eMatrixSoft
  Power Spy Lite, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz etkinlik izleme programıdır. Power Spy Lite, bilgisayarınızdan uzaktayken çocuklarınızı veya çalışanlarınızı izlemenize olanak sağlar. Tüm kullanıcılar program üzerinden bilgisayarınıza gizlice kaydedilir ve kullanıcılar programın varlığını bilmezler. Power Spy Lite programı, bilgisayarda yazılan tuş vuruşlarını, Facebook, Twitter, Youtube, sohbetler ve anlık mesajlaşma mesajları (Skype, Yahoo Messenger, vb.), Web geçmişi ve Web aramaları, yayınlanan fotoğraflar, e-postalar, açılan pencereler, panodaki metinler, oynanan oyunlar, izlenen videolar ve yapılan uygulamalar hatta bir gözetleme kamerası gibi ekran görüntülerini (her 3 saniyede bir) kayıt altına alır. PC'ye kolayca kurulduktan sonra, e-posta veya ftp yoluyla herhangi bir cihazdan uzaktan günlük raporları alabilirsiniz. Bu raporları alır almaz veya istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Power Spy Lite programında tutulan günlükleri, doğrudan izlenen PC'deki günlük görüntüleyicisinden de kontrol edebilirsiniz. Bu izlemeyi gerçekleştirmek için ilave bir donanım gerekmez.

  Programın Artı Yönleri

  1. Power Spy Lite programını indirmek ücretsizdir.
  2. Power Spy Lite programında bulunan uzaktan izleme özelliği sayesinde izlediğiniz bilgisayar uzakta olsa bile bilgisayarda yapılan işlemleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.
  3. Power Spy Lite programı kullanışlı ve basit bir arayüze sahiptir. Program üzerinde bulunan özellikleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Power Spy Lite programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Power Spy Lite Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Power Spy Lite indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Power Spy Lite Nasıl Kurulur?

  1. Power Spy Lite kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra lisans sözleşmesini onaylamak için karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak bilgisayara Power Spy Lite kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   p2.PNG

  3. Power Spy Lite kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Program, bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   p3.PNG

  Power Spy Lite Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işlemini tamamladığınız Power Spy Lite programını bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Power Spy Lite programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden programa erişim sağlayabilmeniz için bir şifre belirleyin ve ardından “Submit” butonuna tıklayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   p4.PNG

  2. Power Spy Lite programında kullanacağınız şifre seçimini gerçekleştirdikten sonra otomatik olarak programın ana ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekran üzerinde bulunan “Start monitoring” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızı izleme işlemini başlatabilirsiniz.

   p5.PNG

  3. Power Spy Lite programında bulunan “Screenshots” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızda alınmış olan ekran resimlerini görüntüleyebilirsiniz.

   p6.png

  4. Power Spy Lite programının ana ekranında bulunan “Keystrokes typed” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızda gerçekleşen tuş etkinliklerini görüntüleyebilirsiniz.

   p7.png

  5. Power Spy Lite programının bilgisayarınızı izlemesini durdurmak için programın ana ekranında bulunan “Stop monitoring” butonuna tıklayabilirsiniz.

   p8.PNG
Facebook yorumları