PowerArchiver indir 18.0

Bilgisayarınızdaki dosyaları sıkıştırmanızı ve şifrelemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  37,6 MB
  Sürüm:
  18.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ConeXware
  PowerArchiver, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz dosya sıkıştırma programıdır. PowerArchiver programı ile bilgisayarınızda bulunan dosyaları kolaylıkla sıkıştırabilir, şifreleyebilir ve verilerinizi yedekleyebilirsiniz. ZIP, ZIPX, 7Z, PA, RAR, ISO ve 60'ın üzerinde format türü için en güçlü sıkıştırma ve güvenli FIPS 140-2 ile onaylanmış 256-bit AES şifreleme ile PowerArchiver en hızlı dosya yönetim programıdır.

  Programın Artı Yönleri

  1. PowerArchiver indirmek ücretsizdir.
  2. PowerArchiver programı üzerinde bulunan dosya şifreleme özelliği çok kaliteli bir şekilde çalışmaktadır.
  3. PowerArchiver programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. PowerArchiver programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  PowerArchiver Nasıl İndirilir?

  PowerArchiver indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza PowerArchiver indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  PowerArchiver Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza PowerArchiver kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden bilgisayarınıza PowerArchiver kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   p1.png

  2. PowerArchiver programının bilgisayarınız üzerinde kurulum yapılacağı alanı seçtikten sonra karşınıza çıkacak pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak bilgisayarınıza PowerArchiver kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   p2.png

  3. PowerArchiver kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulumdan çıkış yapabilirsiniz. PowerArchiver programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   p3.png

  PowerArchiver Nasıl Kullanılır?

  PowerArchiver programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. PowerArchiver programına giriş yaptıktan sonra size verilecek yönlendirmeleri takip ederek programın nasıl kullanıldığı hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz.

  1. PowerArchiver programının sahip olduğu kullanışlı arayüzü sayesinde program üzerinde dosya sıkıştırma, sıkıştırılan dosya içeriğini görüntüleme ve dosya şifreleme gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Programın ana ekranında bulunan menü üzerinden programın sahip olduğu özelliklere hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz.

   p4.png

  2. Çoğu sıkıştırma programında basit bir şekilde yer alan dosya şifreleme özelliğini PowerArchiver programı üzerinden daha kaliteli olarak kullanabilirsiniz. Programın ana ekranı üzerinde bulunan Encrypt butonuna tıklayarak aşağıdaki pencerenin açılmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki pencere üzerinden bilgisayarınız üzerinde bulunan herhangi bir dosyanın şifreleme işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

   p5.png

  3. Bilgisayarınızın herhangi bir bölümünde bulunan sıkıştırılmış bir dosyaya fareniz ile sağ tıklayarak o dosyayı PowerArchiver programı aracılığı ile açarak yönetebilirsiniz.

   p6.png
Facebook yorumları