PowerDirector Video indir (Android) 5.1.1

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz profesyonel video düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  52 MB
  Sürüm:
  5.1.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  CyberLink
  PowerDirector Video, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video düzenleme uygulamasıdır. PowerDirector Video uygulamasını kullanarak cihazınız üzerinden profesyonel olarak video düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu mobil video düzenleme uygulamasında yer almayan özellikleri PowerDirector Video uygulaması üzerinde kolaylıkla profesyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu özelliklerden bazıları şöyle: Chroma Key özelliğini kullanarak videoların arkaplanını değiştirme, bir videoda birden fazla düzenleme işlemini aynı anda gerçekleştirme ve düzenlediğiniz videoyu cihazınız üzerine kaydetme işlemi gerçekleştirirken kalitesini ayarlayabilmeniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- PowerDirector Video uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- PowerDirector Video
  uygulamasında neredeyse her tür uzantıya sahip olan videolar üzerinde düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  3- PowerDirector Video uygulamasını kullanarak mobil cihazlarınız üzerinden profesyonel anlamda video düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  4- Play Store üzerinde bulunan video düzenleme uygulamalarında yer almayan 4K Video Düzenleme işlemini de Power Director Video uygulaması üzerinden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- PowerDirector Video uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  2- PowerDirector Video uygulamasında bulunan tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  PowerDirector Video indirme nasıl yapılır?

  Ücretsiz PowerDirector Video indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklayarak otomatik olarak Google Play Store’a yönlendireceksiniz. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  PowerDirector Video kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz PowerDirector Video uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  PowerDirector Video nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz PowerDirector Video uygulamasına cihazınız üzerinden giriş yapın. Düzenlemek istediğiniz videoyu uygulama üzerinden açın. Açtığınız videonun sağ ve sol kısmında yer alan menüler üzerinde bulunan butonlara dokunarak düzenleme işlemini gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Play Store üzerinde bulunan çoğu video düzenleme uygulamalarında yer almayan Chroma Key özelliğini PowerDirector Video uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz.

  p1.jpg

  PowerDirector Video uygulaması üzerinden videolarınıza Ses Dosyası Ekleme, Yazı Ekleme, Filtre/Efekt Ekleme ve Video Geçişi ekleme özelliklerini sadece tek bir ekran üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  p2.jpg

  PowerDirector Video uygulamasını kullanarak oluşturduğunuz veya düzenlediğiniz videoları kaydetme işlemi gerçekleştirirken istediğiniz kaliteyi kendiniz seçebilirsiniz. Üstelik 4K Kalite özelliğini de seçebilmeniz mümkün.

  p3.jpg
Facebook yorumları