PowerISO indir 7.2

Bilgisayarınıza bağlı olan CD/DVD nesnelerini ISO dosyası olarak dışarı alabileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5 MB
  Sürüm:
  7.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Power Software
  PowerISO, bilgisayarınız üzerinde bulunan dosyaları ISO dosyasına çevirmenizi sağlayan bir programdır. ISO dosyalarını sanal disk olarak kullanabilirsiniz. Örneğin: Bir CD üzerinde bulunan dosyaları hiçbir zaman kaybetmek istemiyorsanız PowerISO programı ile bilgisayarınız üzerinde yedekleyerek o dosyaları tekrar ISO uzantılı dosyaya dönüştürebilirsiniz. PowerISO programı üzerinden ISO uzantılı dosyaları da ücretsiz bir şekilde açabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- PowerISO programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  PowerISO programı birden fazla programın yapacağı işlemi tek başına gerçekleştirebilir. Sadece dosyaları çıkarma değil, ISO uzantısına sahip dosyaları açma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- PowerISO programının ücretsiz versiyonunu kullanırken açabileceğiniz ISO dosyasının boyutunun sınırı vardır. Tek seferde yüksek boyuta sahip ISO dosyalarını çalıştırmak için PowerISO Premium sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  PowerISO nasıl yüklenir?

  PowerISO indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. PowerISO kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  PowerISO nasıl kurulur?

  PowerISO kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerindenlisans sözleşmesini kabul etmek için Kabul Ediyorum butonuna tıklayın.

  pw1.PNG

  Lisans sözleşmesini kabul ettikten sonra PowerISO kurulumunun yapılacağı alanı seçerek Kur butonuna tıklayın. PowerISO kurulum işlemi başlayacaktır.

  pw2.PNG

  PowerISO programının kurulumu tamamlandıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinden destekleyeceği dosya türlerini Tümünü Seç butonuna tıklayarak seçerek Kapat butonuna tıklayınız. PowerISO programı otomatik olarak başlayacaktır.

  pw3.PNG

  PowerISO nasıl kullanılır?

  PowerISO programının kurulumu tamamlandıktan sonra otomatik olarak çalışacaktır. PowerISO programının ana ekranı üzerinde sol kısımda yer alan liste üzerinden hangi tarihte hangi dosyayı oluşturduğunuzu hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanın kullanışlı arayüzü sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

  pw4.PNG


  PowerISO programının üst kısmında yer alan menü üzerinde New butonuna tıklayarak yeni bir CD/DVD yazdırabilirsiniz. New - Data CD/DVD bölümüne tıklayarak CD/DVD oluşturabilirsiniz.

  pw5.png

  PowerISO programı ile herhangi bir CD/DVD’nin içeriğini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca CD ve DVD’lerinizi PowerISO programı aracılığı ile bilgisayarınıza hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz. CD ve DVD’ler üzerinde yer alan dosyaları kaybetmek istemiyorsanız PowerISO programı ile bilgisayarınız veya başka bir disk üzerine yedekleyebilirsiniz.

  pw6.PNG
Facebook yorumları