Prevent Recovery 4.07

Bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı parçalamanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,8 MB
  Sürüm:
  4.07
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CyRobo
  Prevent Recovery, bilgisayarınızın bir disk bölümünde yer alan tüm dosyaları kalıcı olarak parçalamanıza ve kurtarılmasını engellemenize yardımcı olan programdır. Prevent Recovery, silinmiş dosyaların kurtarılmasını önlemek için sabit diskteki boş disk alanı üzerinde birkaç geçiş gerçekleştirir ve bu sırada varolan dosyalar zarar görmez. Kısacası, Prevent Recovery, hassas dosyalarınızı korumanıza ve sabit disklerdeki boşa harcanan alanı boşaltmanıza yardımcı olan gelişmiş bir programdır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Prevent Recovery indirmek ücretsizdir.
  2. Prevent Recovery programını kullanarak bilgisayarınızdan seçeceğiniz verileri geri getirilmemek üzere parçalayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Prevent Recovery programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Prevent Recovery Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Prevent Recovery indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından Prevent Recovery programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.


  Prevent Recovery Nasıl Kurulur?

  1. Programın kurulumu için bilgisayarınıza indirdiğiniz Prevent Recovery kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p1.PNG

  2. Bilgisayara Prevent Recovery kurulum işlemi tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   p2.PNG

  Prevent Recovery Nasıl Kullanılır?

  1. Prevent Recovery programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Prevent Recovery programını çalıştırmanızın ardından aktif hale gelecek pencere üzerinden verilerini silmek istediğiniz disk bölümünü seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p3.PNG

  2. Veri parçalama işlemini başlatmadan önce veri parçalama işleminden sonra diskinizde neyin kalacağını seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p4.PNG

  3. Yönlendirileceğiniz pencere üzerinden verilerin kurtarılmasını önlemek için üzerine yazılacak boş disk alanı miktarını seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p5.PNG

  4. Veri parçalama işlemi için gerekli olan tüm koşulları yerine getirdikten sonra “Start” butonuna tıklayarak veri parçalama işlemini başlatabilirsiniz. Bu işlemi başlatmadan önce verileri parçalamak istediğiniz alanda önemli bir verinizin bulunmadığını tekrar kontrol etmenizi öneririz.

   p6.PNG

  5. Prevent Recovery programını kullanarak uyguladığınız veri parçalama işlemi tamamlandıktan sonra pencere üzerinde yer alan “View the log file” yazısına tıklayarak parçalanmış olan verilerin detaylı olarak raporunu görüntüleyebilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

   p7.PNG
Facebook yorumları