Prisma indir (Android) 3.0.1

Android cihazlarınızda bulunan fotoğraflarınıza garip efektler vermenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  7,1 MB
  Sürüm:
  3.0.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Prisma Labs Inc.
  Prisma, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Prisma, fotoğraf düzenleme işlemlerini yapmanız dışında çektiğiniz fotoğraflara sinematik efektler de uygulamanızı sağlıyor.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Prisma uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.

  2- Google Play Store’da bulunan en garip efektleri yapabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Prisma uygulaması üzerinde bulunan bazı efektleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmalısınız.

  Prisma nasıl yüklenir?

  Prisma uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız otomatik olarak Google Play Store’a giriş yapacaktır. Uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Prisma nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Prisma uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak tamamlandır. Yani uygulamayı indirdiğiniz zaman kurulumu da yapılmış oluyor. Uygulamayı kullanmak için ekstra bir kurulum yapmak zorunda değilsiniz.

  Prisma nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Prisma uygulamasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan Editor kısmından cihazınız üzerinde bulunan herhangi bir fotoğrafı seçerek düzenleme işlemine başlayabilirsiniz. Yeni bir fotoğraf çekmek için ise aşağıda bulunan kamera simgesine tıklayarak Prisma kamerasını açabilirsiniz.
  prisma1.jpg


  Uygulamanın fotoğraf düzenleme işlemi dışında düzenlediğiniz fotoğrafları paylaşabileceğiniz bir sosyal platformu da bulunmaktadır. Feed kısmına dokunun ve yeni bir hesap oluşturarak Prisma sosyal platformuna katılın.
  prisma2.jpg


  Cihazınızın galerisinde bulunan fotoğrafı seçerek ve kamerası üzerinden yeni bir fotoğraf çekerek düzenleme işlemine hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz fotoğrafı ilk kez açtığınızda karşınıza gelen ekranda alt kısımda bulunan efektler arasında geçiş yapabilirsiniz.
  prisma3.jpg


  Alt kısımda bulunan efektlerin arasında çok sıradışı efektlerin olduğunu söyleyebiliriz. Seçtiğiniz efektin hassasiyet ayarını yapabilirsiniz. Yani o efektin fotoğrafınıza ne kadar uygulanacağını seçmeniz de mümkün.
  prisma4.jpg


  Uyguladığınız efektler haricinde uygulama üzerinde galerinizden açtığınız veya kameranız ile çektiğiniz fotoğrafın renk, parlaklık, kontrast vb. gibi özelliklerini de ayarlayabilirsiniz.
  prisma5.jpg


  Düzenlemesini yaptığınız fotoğrafın son olarak kaydedilmeden önce boyutunu ayarlamanız için sizi kırpma ekranına yönlendirir. Bu ekran üzerinden fotoğraf üzerinde kullanacağınız alanı seçerek kırpma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kırpma işlemini tamamladıktan sonra sağ alt kısımda bulunan tik butonuna dokunarak oluşturduğunuz fotoğrafı kaydedebilirsiniz.
  prisma6.jpg
Facebook yorumları