Pristy Tools 2.7.3

Bilgisayarınızın sistemini düzeltmek için çeşitli araçlara sahip olan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2 MB
  Sürüm:
  2.7.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Blaz Pristav Soft
  Pristy Tools, bilgisayarınızı optimize edebilmeniz ve bazı görevleri gerçekleştirebilmeniz için çeşitli özelliklere sahip olan bir programdır. Pristy Tools programını kullanarak sistem güç seçeneklerini yönetebilir, sistem belleğini temizleyebilir, seçtiğiniz dosyaları bilgisayarınızın diskinden tamamen silebilir, hızlı bir şekilde web sayfalarını başlatabilir ve e-posta iletileri gönderebilirsiniz. Her şey göz önüne alındığında, Pristy Tools oldukça iyi özellikler sunar ve kullanımı çok kolay olduğundan, yazılım temel PC bakım ve optimizasyon görevlerini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için çok uygundur.

  Programın Artı Yönleri

  1. Pristy Tools indirmek ücretsizdir.
  2. Pristy Tools, oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.
  3. Pristy Tools programı, birden fazla programın yapacağı işleri tek başına gerçekleştirebilir.
  4. Pristy Tools programı içerisinde yer alan tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  Pristy Tools Nasıl İndirilir?

  PC’ye Pristy Tools indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayara Pristy Tools indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Pristy Tools Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye Pristy Tools kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum işlemini gerçekleştirmek için pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p1.PNG

  Pristy Tools Nasıl Kullanılır?

  1. Pristy Tools programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Pristy Tools programına giriş yaptığınızda açılacak arayüz üzerindeki butonlar veya yazılar aracılığıyla kullanmak istediğiniz işlemi seçebilirsiniz.

   p2.PNG

  2. Pristy Tools programının “Web Assistant” özelliğini kullanarak aynı anda birkaç arama motoru kullanarak arama yapabilir, bir web sayfası açabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

   p3.PNG

  3. Pristy Tools programındaki “System Powerless” modülü ise bilgisayarı yeniden başlatma veya kapatma gibi görevleri kolayca planlamanıza yardımcı olur. Ayrıca bu modül içerisinde planlama özelliğini de kullanabilirsiniz.

   p4.PNG

  4. Pristy Tools programının “PC Detector” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın teknik özellikleri hakkında detaylı bilgileri bir pencere üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Çeşitli menü elemanlarına sahip olan bu özellik, CPU, Görüntü, Ses, RAM, İnternet, Depolama vb. gibi özellikler hakkında detaylı bilgiyi görüntüleyebilir.

   p5.PNG

  5. Pristy Tools programının “Memory Clean” özelliği ise Geçici dosyaları Temp ve Prefetch klasörlerinden silerek bilgisayarınızın daha performanslı bir şekilde çalışmasını sağlar.

   p6.PNG

  6. Pristy Tools programının son özelliği olan “File Wipe-out” özelliği sayesinde bilgisayarınızın diski üzerinde bulunan herhangi bir veriyi kalıcı olarak ortadan kaldırabilirsiniz. Bu özellik, geri getirilmesini istemediğiniz öğeleri tamamen ortadan kaldırmanızı sağlar.

   p7.PNG
Facebook yorumları