Privacy Eraser 4.56.3

Bilgisayarınıza geniş kapsamlı temizleme işlemi uygulayabileceğiniz kaliteli bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,9 MB
  Sürüm:
  4.56.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Cybertron Software
  Privacy Eraser, bilgisayarınızdaki web tarayıcıların tarama geçmişini, URL adreslerini, şifreleri ve geçici dosyaları güvenli bir şekilde temizlemenize yardımcı olan programdır. Privacy Eraser, tüm uygulama izlerini ve diğer etkinlikleri bilgisayarınızdan kaldırarak gizliliğinizi koruyan, zengin özelliklere sahip bir programdır. Tüm sisteminizdeki artık dosyalar, girilen URL adresleri, hafızaya alınmış şifreler, günlük dosyaları ve hatta bunları kaldırmak için bile bellek dökümü için tarar. Privacy Eraser programını ilk kez başlattığınızda, birkaç saniye içinde bir tarama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tarama işlemi çok fazla uzun sürmez ve bulunan tüm kayıt defteri anahtarlarını görüntüler. Bundan sonra, bunları bilgisayarınızdan kaldırabilir, sonrasında ise sistemi yeniden başlatabilir veya kapatabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Privacy Eraser programını indirmek ücretsizdir.
  2. Privacy Eraser programını kullanarak bilgisayarınızın aktif depolama alanını artırabilirsiniz.
  3. Privacy Eraser programı sayesinde tarama geçmişinizi hızlı bir şekilde temizleyebilir ve böylece gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Privacy Eraser programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Privacy Eraser Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Privacy Eraser indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. PC’ye Privacy Eraser indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Privacy Eraser Nasıl Kurulur?

  1. Privacy Eraser programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra açılacak kurulum sihirbazı üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   p1.PNG

  2. Privacy Eraser programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonunu kullanarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   p2.PNG

  3. Bilgisayara Privacy Eraser kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   p3.PNG

  Privacy Eraser Nasıl Kullanılır?

  1. Privacy Eraser programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Privacy Eraser programının ana penceresinde yer alan “Scan” butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde tarama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

   p4.png

  2. Privacy Eraser programını kullanarak gerçekleştirdiğiniz tarama işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve dosya boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

   p5.png

  3. Tarama işlemini tamamlanmasının ardından bulunan gereksiz dosyaları “Quick Clean” butonuna tıklayarak kolay bir şekilde bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

   p6.png

  4. Programın “Applications” özelliğini kullanarak Adobe Reader, WinRAR, Windows Media Player ve BitTorrent gibi programlara da temizleme işlemi uygulayabilirsiniz.

   p7.png

  5. Privacy Eraser programının “File Shredder” bölümü, hassas dosya ve klasörlerin içeriğini güvenle silmenizi ve böylece gizliliğinizi korumanızı sağlar. İstediğiniz herhangi bir dosyayı sürükleyip bırakmanıza izin verdiğinden, istediğiniz kadar klasör ve belgeyi kolayca silebilirsiniz.

   p8.png
Facebook yorumları