PrivacyRoot Wipe indir 17.33

Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  859 KB
  Sürüm:
  17.33
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  PrivacyRoot
  PrivacyRoot Wipe, bilgisayarlarınızdaki yazılımlardan ve programlardan ortaya çıkmış olan gereksiz dosyaları temizlemenize yarayan bir programdır. PrivacyRoot Wipe programını kullanarak bilgisayarınızda gereksiz yer kaplayan önbellek dosyalarını temizleyebilirsiniz. PrivacyRoot Wipe programı, çoğu temizleme programının ulaşamadığı gereksiz Windows dosyalarına da erişim sağlayarak bilgisayarınızın daha performanslı bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu özelliklerden ayrı olarak PrivacyRoot Wipe, kullanımı çok basit ve hızlı işlem yapabilmenizi sağlayan bir programdır.

  Programın Artı Yönleri

  1. PrivacyRoot Wipe programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. PrivacyRoot Wipe programını kullanarak yapacağınız gereksiz dosya temizleme işlemleri çok hızlı şekilde tamamlanmaktadır.
  3. PrivacyRoot Wipe programı bilgisayarınız üzerinde çok düşük boyutta yer kaplamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. PrivacyRoot Wipe programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın PRO sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  PrivacyRoot Wipe nasıl indirilir?

  Bilgisayarınıza PrivacyRoot Wipe indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. PrivacyRoot Wipe kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  PrivacyRoot Wipe nasıl kurulur?

  1. PrivacyRoot Wipe kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Next step butonuna tıklayın.

   w1.png

  2. Bilgisayarınıza PrivacyRoot Wipe kurulumunu gerçekleştirmek için karşınıza gelecek olan liste üzerinden Wipe seçeneğini işaretleyin ve ardından Next Step butonuna tıklayın.

   w2.png

  3. PrivacyRoot Wipe kurulumu tamamlandıktan sonra karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir. Bu pencere üzerinde bulunan Close window butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.

   w3.png

  PrivacyRoot Wipe nasıl kullanılır?

  1. PrivacyRoot Wipe programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra programı masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. Çok kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olan PrivacyRoot Wipe programının ana ekranında sadece 3 farklı buton bulunmaktadır. Bu butonlar arasından “Delete!” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki tüm gereksiz dosyaların temizleme işlemini başlatabilirsiniz. Dilerseniz Details bölümüne giriş yaparak temizleme işleminin yapılmasını istemediğiniz uygulama ve programları listeden kaldırabilirsiniz.

   w4.png

  2. “Delete!” butonuna tıkladıktan sonra seçmiş olduğunuz uygulama ve programlarda bulunan gereksiz dosyaların temizleme işlemi başlatılacaktır. Gereksiz dosya temizleme işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızdaki program sayısına ve bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Temizleme işleminin tamamlanmasının ardından karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir. Bu pencere üzerinde yer alan “Ok” butonuna tıklayarak temizleme işlemini sonlandırabilirsiniz.

   w5.png
Facebook yorumları