Private Internet Access 1.8.0

Bilgisayarınızda özel internet erişimi gerçekleştirmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  22,8 MB
  Sürüm:
  1.8.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Private Internet Access
  Private Internet Access, bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz internet aktivitelerinizi web sitesi izleyicilerinden ve sızabileceğiniz herhangi bir kişisel veriden yararlanabilecek kötü niyetli kişilerden gizleme araçları sağlamak için tasarlanmış bir programdır. Private Internet Access, ayarlanabilir seçenekler arasında bağlantı türünü bulabilir ve UDP veya TCP'yi seçebilirsiniz. Uzak ve yerel bağlantı noktası da özelleştirilebilir ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak 'Bağlantı Noktası Yönlendirme' özelliklerini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca, uygulama bir 'VPN Kill Switch'i ve' DNS Sızıntı Koruması'nı destekleyerek karşılık gelen kutuyu işaretleyerek bu özellikleri istediğiniz zaman etkinleştirmenizi veya devre dışı bırakmanızı sağlar. Benzer şekilde, gerektiği şekilde 'IPv6 Sızıntı Koruması'nı kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Private Internet Access programını indirmek ücretsizdir.
  2. Private Internet Access programını kullanarak kısıtlı erişime sahip olan web sitelerine, uygulamalara ve programlara erişim sağlayabilirsiniz.
  3. Private Internet Access tarafından sağlanan koruma altındayken, birisinin sizin ve çevrimiçi etkinliğinizde casusluk yapmasından endişe etmeden internete anonim olarak göz atabilirsiniz.
  4. Private Internet Access programı kurulum işlemi gerektirmez.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Private Internet Access programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için ücretli üyelik satın almanız gerekmektedir.

  Private Internet Access Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Private Internet Access indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Private Internet Access kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Private Internet Access Nasıl Kurulur?

  Bilgisayarınıza Private Internet Access kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda Private Internet Access programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.


  Private Internet Access Nasıl Kullanılır?

  1. Private Internet Access programını kullanmak için bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda karşınıza gelecek pencere üzerindeki “QUICK TOUR” butonuna tıklayın.

   p1.jpg

  2. Yönlendirileceğiniz pencere üzerinden Private Internet Access programını kullanmak istediğiniz temayı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p2.jpg

  3. Private Internet Access programı kullanılabilir duruma geldiğinde arayüz üzerinden programa giriş yapın. Eğer üyeliğiniz bulunmuyorsa “Buy Account” butonuna tıklayarak üyelik alabilirsiniz.

   p3.jpg

  4. Private Internet Access programına üyeliğiniz ile giriş yaptığınızda açılan pencere üzerinden bağlantı sağlamak istediğiniz bölgeyi seçin.

   p4.jpg

  5. Bağlantı sağlamak istediğiniz bölgeyi seçtikten sonra Private Internet Access programı otomatik olarak bağlantıyı gerçekleştirecektir. Program içerisinde yer alan kapat/aç butonunu kullanarak bağlantınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   p5.jpg

  6. Private Internet Access programının “Connection” bölümüne giriş yaparak programın bağlantı ayarlarını değiştirebilirsiniz.

   p6.jpg
Facebook yorumları