PrivaZer 3.0

Bilgisayarınızın performansını ve depolama alanını artırmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  24,6 MB
  Sürüm:
  3.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Goversoft
  PrivaZer, bilgisayarınızın sabit diskinde bulunan kullanılmayan dosyaları silerek bilgisayarınızın depolama alanını ve performansını artırmanızı sağlayan programdır. PrivaZer programı gereksiz dosyalardan ve bilgisayarda istemeyebileceğiniz diğer öğelerden kurtulmanızı sağlar. Derinlemesine taramalar gerçekleştirir ve internet tarama ve diğer etkinliklerin izlerini silerek sistemi güvenli bir şekilde temizler. Program bilgisayarınızın çeşitli alanlarını tarayabilir. Örneğin, tüm işe yaramaz tarayıcı çerezlerini, Başlat menüsündeki geçersiz kısayolları, masaüstü veya Hızlı başlatmayı, ofis ve fotoğraf düzenleme programları geçmişlerini, küçük resim önbelleğini, internet tarayıcılarındaki otomatik tamamlama günlüklerini ve Microsoft oyun geçmişini kontrol edebilir ve silebilir. Ayrıca, önceki Windows sürümleri, sistem güncellemeleri ve yükleyicilerinin bıraktığı gereksiz dosyaları silebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. PrivaZer programını indirmek ücretsizdir.
  2. PrivaZer programı bilgisayarınızın performansını ve depolama alanını kolaylıkla artırmanızı sağlar.
  3. PrivaZer, sezgisel düzen sayesinde anlaşılması oldukça kolay olan basit bir arayüze sahiptir.
  4. PrivaZer programının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  PrivaZer Nasıl İndirilir?

  PC’ye PrivaZer indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. PrivaZer kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  PrivaZer Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza PrivaZer kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırınca açılacak olan pencere üzerindeki “I agree” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p1.PNG

  2. PrivaZer kurulumunun diğer aşamasında ise “Browse” butonuna tıklayarak programın kurulacağı disk bölümünü belirleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin. Bilgisayara PrivaZer kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   p2.PNG

  PrivaZer Nasıl Kullanılır?

  1. PrivaZer kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. PrivaZer programına giriş yaptığınızda açılan pencere üzerinden tarama işlemi uygulamak istediğiniz bölümü seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   p3.PNG

  2. Tarama işlemini uygulamak istediğiniz bölümü seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Scan” butonuna tıklayarak tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   p4.PNG

  3. Tarama işlemi sonucunda bulunan verilerden dilerseniz tamamını veya kendi seçtiklerinizi bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Kaldırmak istediğiniz verileri seçtikten sonra “Clean” butonuna tıklayarak temizleme işlemini başlatın.

   p5.PNG

  4. PrivaZer programında temizleme işlemi gerçekleştirdikten sonra yönlendirileceğiniz sonuç penceresi üzerinden gerçekleşen tüm işlemler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu pencere üzerindeki “Close” butonuna tıklayarak bilgisayarınızı daha performanslı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   p6.PNG
Facebook yorumları