Process Hacker 2.39

Bilgisayarınızda bulunan Görev Yöneticisi özelliğinin gelişmiş özelliklerine sahip olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,2 MB
  Sürüm:
  2.39
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Wen Jia Liu
  Process Hacker, bilgisayarınızda bulunan Görev Yöneticisi özelliğinin geliştirilmiş versiyonu olan bir programdır. Process Hacker, bilgisayarınızdaki Görev Yöneticisi özelliğinden daha fazla ayar barındırır ve ileri düzey bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarda yaptığı işlemleri kişiselleştirmesini sağlamaktadır. Başlangıçta bilgisayarınız, tüm aktif işlemler, servisler ve ağ araçlarıyla birlikte bir liste doldurulur ve CPU kullanımı, işlem kimliği, gelen ve giden toplam ücret, özel baytlar, program açıklaması, hizmet türü durumu ve başlangıç türü gibi detayları içerir ve uzak adres içerir. Bir programı veya ait olduğu tüm ağacı sonlandırmak, sürecini askıya almak veya yeniden başlatmak, bir döküm dosyası oluşturmak, DLL'leri enjekte etmek, işlemin öncelik düzeyini ayarlamak ve virüs doğrulama için özel web sitelerine göndermek Process Hacker programı ile mümkündür.

  Programın Artı Yönleri

  1. Process Hacker indirmek ücretsizdir.
  2. Process Hacker programında bulunan tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
  3. Process Hacker programı bilgisayarınızın mevcut performansının artmasını sağlar.

  Process Hacker Nasıl İndirilir?

  PC’ye Process Hacker indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Process Hacker indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Process Hacker Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Process Hacker kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Process Hacker kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p1.PNG

  2. Kurulumun ikinci adımında ise Process Hacker programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p2.PNG

  3. Bilgisayarınıza Process Hacker kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   p3.PNG

  Process Hacker Nasıl Kullanılır?

  1. Process Hacker programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Process Hacker programına giriş yaptıktan sonra programın ana ekranı üzerinde bilgisayarınızın sistem etkinliğini tüm detaylarıyla görüntüleyebilir ve müdahale edebilirsiniz.

   p4.PNG

  2. Process Hacker programının detaylar bölümünde yer alan grafikleri ve istatistikleri takip ederek bilgisayarınızda olağanüstü gerçekleşen işlemleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

   p5.png

  3. Bilgisayarınızdaki bir dosyayı düzenlemek veya silmek istediğinizde Process Hacker programı kullanıcılarına kesin çözümler sunmaktadır. Arama bölümüne silmek istediğiniz dosya uzantısını veya dosya başlığını yazarak bilgisayarınızdaki tüm dosyaların içerisinde arama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   p6.png
Facebook yorumları