Process Lasso 9.7.0.48

Bilgisayarınızda çalışan servislerin önceliğini belirlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,3 MB
  Sürüm:
  9.7.0.48
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Bitsum LLC
  Process Lasso, bilgisayarınızda çalışan işlemlerin önceliğini düzenleyerek bilgisayarınızın performansını ve yanıt verme verimliliğini artırmanızı sağlayan bir programdır. Process Lasso programının yardımıyla işletim sisteminin yanıt süresini ve genel kararlılığı artırabilirsiniz. Etkin programlar için öncelik sınıfını ve kaynakların tıkanmasını önlemek için uygulamanın özel algoritması olan ProBalance özelliğini kullanabilirsiniz. Process Lasso programının ana penceresi işlemci kullanımının, yanıt verme hızının, işlem kısıtlamasının ve bellek yükünün geçmişini gösteren grafiksel gösterimin yanı sıra tüm işlemlerin ve etkin olanların bir listesini içeren normal bir pencereden oluşur. İşlem önceliği sınıfını değiştirme ve diğer ayarları yapılandırma için öncelik sınıfını, CPU gücünü, bellek önceliğini ve uygulama güç profilini ayarlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Process Lasso indirmek ücretsizdir.
  2. Process Lasso programını kullanarak bilgisayarınızda oynadığınız oyunların performansını yükseltebilirsiniz.
  3. Process Lasso programı sayesinde bilgisayarınızda çalışmasını istemediğiniz servisleri hızlı ve kolay bir şekilde durdurabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Process Lasso programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Process Lasso Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Process Lasso indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından PC’ye Process Lasso indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Process Lasso Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Process Lasso kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Bilgisayara Process Lasso kurulum işlemini gerçekleştirmek için açılan pencere içerisindeki “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın.

   p1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onaylamanızın ardından yönlendirileceğiniz pencere içerisindeki “Browse…” butonunu kullanarak Process Lasso programının kurulacağı disk alanını belirleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   p2.PNG

  Process Lasso Nasıl Kullanılır?

  1. Process Lasso programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Process Lasso programını çalıştırdıktan sonra açılan arayüz üzerindeki “All processes” bölümü içerisinden bilgisayarınızda bu zamana kadar çalışmış olan tüm programları, uygulamaları ve servisleri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu işlemlerden istediğiniz herhangi bir işleme müdahale edebilmeniz de mümkündür.

   p3.PNG

  2. Process Lasso programının “Active processes” bölümü ise bilgisayarınızda aktif olarak çalışan tüm programları, uygulamaları ve servisleri görüntülemenizi sağlar.

   p4.PNG

  3. Process Lasso programının “Active processes” bölümünde yer alan herhangi bir işleme sağ tıkladığınızda açılacak menüyü kullanarak seçtiğiniz işleme çalışma önceliği tanıyabilir veya tamamen kapatabilirsiniz. Ayrıca bu menü üzerindeki bazı özellikler, seçtiğiniz işlemi uyku moduna almanıza, yeniden başlatmanıza ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olur.

   p5.png

  4. Process Lasso programının “ProBalance” özelliğini kullanarak bilgisayarınızdaki herhangi bir programı veya uygulamayı otomatik olarak öncelikli hale getirebilirsiniz. Bu özelliği istediğiniz oyunda kullanarak bilgisayarınızın oyun performansını yükseltebilirsiniz.

   p6.PNG
Facebook yorumları