Proton VPN indir 1.6.4

Bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz hızlı VPN

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  13,5 MB
  Sürüm:
  1.6.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Proton VPN
  Proton VPN, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz VPN programıdır. Proton VPN programını kullanarak bilgisayarınız üzerinden erişim engeli bulunan internet sitelerine ve programlara kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Proton VPN, PC platformunda yer alan VPN programları arasında en hızlı serverlara sahip olan VPN programıdır. Bu hızdan sürekli olarak faydalanabilmek için dilerseniz Proton VPN uygulamasını erişim engeli bulunmayan web sitelerinde ve programlarda da kullanabilirsiniz. Üstelik bilgisayarınızda VPN kullanmak kişisel gizliliğiniz açısından önemli bir yer kaplamaktadır. İnternet üzerinde normal dolaşım halindeyken bile Proton VPN programını kullanmanızı tavsiye ederiz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Proton VPN programını indirmek ücretsizdir.
  2- Proton VPN
  kullanarak bağlantı sağladığınız serverlarların hızı yüksektir.
  3- Proton VPN üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Proton VPN programı üzerinde bulunan tüm serverlara erişim sağlayabilmek için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Proton VPN indirme nasıl yapılır?

  Proton VPN indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Proton VPN kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Proton VPN kurulumu nasıl yapılır?

  Proton VPN kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinden Next butonuna tıklayarak kuruluma başlayın.

  p1.png

  Daha sonrasında ise Proton VPN programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  p2.png

  Gerekli ayarları gerçekleştirdikten sonra Install butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  p3.png

  Proton VPN kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. Finish butonuna tıkladıktan sonra Proton VPN programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

  p4.png

  Proton VPN nasıl kullanılır?

  Proton VPN programını kullanmak için bir üyeliğe sahip olmanız gerekmektedir. Programı çalıştırdıktan sonra programın ana penceresinde yer alan Create Account butonuna tıklayarak ücretsiz üyelik alabilirsiniz. Üyelik alma işlemi sadece birkaç dakikanızı alacaktır.

  p5.png

  Program üzerinde üyelik alma işlemini gerçekleştirdikten sonra kullanıcı adınız ve şifreniz ile Proton VPN programına giriş yapın. Programın ana ekranı üzerinde yer alan Quick Connect butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde VPN hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

  p6.png

  VPN bağlantısı gerçekleştirildiği zaman bağlantı kurulan serverı sol üst köşeden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca anlık olarak alınan – gönderilen veri boyutunu da görüntüleyebilirsiniz.

  p7.png
Facebook yorumları