Proxy Switcher Standard 7.0.0

Bilgisayarınızdaki Proxy adresini kolay bir şekilde değiştirmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,6 MB
  Sürüm:
  7.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Valts Silaputnins
  Proxy Switcher Standard, bilgisayarınızın Proxy ayarlarını değiştirmenize ve geniş kapsamlı Proxy özelliklerine sahip olan bir programdır. Proxy Switcher Standard, birkaç dakika içinde indirilebilen kapsamlı bir Proxy listesine sahiptir ve böylece tüm dünyadan binlerce Proxy sunucusunu alabilirsiniz. Gerçekten işe yarayan birini bulmak bazen imkansız olduğundan, Proxy Switcher Standard bu konuda size yardımcı olabilir. Yalnızca mevcut durumu ve yanıt süresini değil, aynı zamanda ülke ve çalışma süresini de veren bir test aracı sunar. Çalışan bir Proxy sunucusu bulduğunuzda, sunucuya sağ tıklayın ve bilgisayarınızdaki tüm tarayıcılarda etkinleştirmek için 'Bu sunucuya geç' seçeneğine tıklayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Proxy Switcher Standard programını indirmek ücretsizdir.
  2. Proxy Switcher Standard programını kullanarak internet üzerinde yaptığınız gezintilerde kimliğinizi gizleyebilirsiniz.
  3. Proxy Switcher Standard programındaki herhangi bir Proxy sunucusunun bağlantı özelliklerini sunucuya bağlantı sağlamadan önce görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Proxy Switcher Standard programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Proxy Switcher Standard Nasıl İndirilir?

  PC’ye Proxy Switcher Standard indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Proxy Switcher Standard Nasıl Kurulur?

  1. Proxy Switcher Standard kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyip ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu başlatabilirsiniz.

   p1.PNG

  2. Proxy Switcher Standard kurulumunun ikinci adımında ise “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulum dosyalarının saklanacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   p2.PNG

  3. Bilgisayara Proxy Switcher Standard kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   p3.PNG

  Proxy Switcher Standard Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulumunu tamamladığınız Proxy Switcher Standard programına bilgisayarınızın masaüstünde yer alan kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Proxy Switcher Standard programına giriş yapmanızın ardından açılacak sihirbazı kullanarak programda hızlı bir şekilde tarama işlemi başlatabilirsiniz.

   p4.PNG

  2. Proxy Switcher Standard programındaki Proxy sunucularını tarama işlemini tamamlandıktan sonra programın ana ekranı üzerinden bağlanabileceğiniz mevcut sunucuları görüntüleyebilirsiniz.

   p5.PNG

  3. Proxy Switcher Standard programının ana ekranındaki sunuculardan istediğinize bağlanmak için sunucunun üzerine sağ tıklayın ve açılacak liste üzerindeki “Switch to this Server” butonuna tıklayarak bağlantıyı gerçekleştirin.

   p6.png
Facebook yorumları