Proxynel (Android) 2.21

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Proxy değiştirme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  4,5 MB
  Sürüm:
  2.21
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  udicorn
  Proxynel, Android cihazlarınızdan giriş yapamadığınız web sitelerinin engellemesini kaldırmanıza, IP'nizi değiştirmenize ve çevrimiçi olarak anonim kalmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Proxynel uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda erişim problemi yaşadığınız internet sitelerinin ve uygulamaların engelini kaldırabilir ve aynı zamanda gizliliğinizi de koruyabilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak, Proxynel uygulamasındaki farklı sunuculara bağlantı sağlayarak mevcut internet hızınızı da yükseltebilirsiniz. Ayrıca Proxynel uygulamasını kullanarak internette gerçekleştireceğiniz tüm etkinlikler gizlenir ve herhangi bir alanda saklanmaz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Proxynel uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Proxynel uygulaması, Android cihazlarınızdan ziyaret edeceğiniz hem web sitelerinin hem de uygulamaların erişim engelini kaldırmanıza yardımcı olur.
  3. Proxynel uygulamasındaki dahili hızlı proxy sunucular sayesinde yeni bir sunucu kurmanıza gerek duymadan hızlı bir şekilde bağlantı sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Proxynel uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Proxynel uygulamasında nadiren de olsa bağlantı kesilme sorunu yaşayabilirsiniz.

  Android için Proxynel Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Proxynel indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Proxynel indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için Proxynel Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Proxynel uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Proxynel uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınızda çalıştırmanız yeterlidir.


  Android için Proxynel Nasıl Kullanılır?

  1. Proxynel cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Proxynel uygulamasını Android cihazınızda başlatmanızın ardından otomatik olarak bir Proxy sunucusuna bağlantı sağlayacaksınız. Uygulamayı cihazınızın arka planında açık tutarak internet tarayıcınız ile istediğiniz web sitesine giriş yapabilir veya cihazınızdaki herhangi bir uygulamada da kullanabilirsiniz.

   p1.png

  2. Proxynel uygulamasındaki otomatik Proxy bağlantısının dışında bağlantı sağlamak istediğiniz sunucuyu kendiniz de seçebilirsiniz. Uygulamadaki tüm sunucuları ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz ancak bazı sunuculara bağlantı sağlayabilmeniz için kısa bir reklam görüntülemeniz gerekmektedir.

   p2.png

  3. Proxynel uygulamasını kullanarak sağladığınız bağlantı üzerinden gönderdiğiniz veriler veya gerçekleştirdiğiniz etkinlikler izlenemez.

   p3.png

  4. Proxynel uygulamasındaki farklı özellikleri kullanarak uygulamayı kendi isteğinize göre kişiselleştirebilir ve tüm ayarlarını yönetebilirsiniz.

   p4.png
Facebook yorumları