Psiphon VPN indir (Android) 202

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz mobil vpn

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  8,2 MB
  Sürüm:
  202
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Psiphon
  Psiphon, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz mobil VPN uygulamasıdır. Uygulama üzerinden farklı ülkeler üzerinden bağlantı sağlayarak erişime engellenmiş olan web sitelerine hızlı ve ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Psiphon uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Uygulama üzerinden farklı ülkeleri seçmek için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.
  3- Psiphon uygulaması üzerinden anlık internet hızınızı görüntüleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Uygulama üzerinde kullanabileceğiniz internet hızı kısıtlı. Bu hız kısıtını kaldırmak için uygulamanın pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Uygulama üzerinde çok fazla reklam barındırmaktadır.

  Psiphon nasıl yüklenir?

  Psiphon indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Psiphon indir butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak Psiphon uygulamasını ücretsiz olarak akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

  Psiphon nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirdiğiniz uygulamalar cihazınıza otomatik olarak kurulur. Psiphon uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur. Uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlanmasından sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Psiphon nasıl kullanılır?

  Psiphon uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlandıktan sonra cep telefonunuzun ana ekranında bulunan Psiphon uygulamasının simgesine tıklayarak uygulamayı çalıştırın. Uygulamayı kullanmak için alt kısımda bulunan Start butonuna dokunun.
  psi1.jpg

  Psiphon uygulaması çalışmaya başladıktan sonra cihazınızın bildirim çubuğu üzerinde çalıştığını belirleyen bir bildirim yer alacaktır. Bu bildirimi gördükten sonra hızlı bir şekilde Psiphon uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Psiphon uygulamasının arayüzünde bulunan Stop butonuna dokunarak bağlantıyı durdurabilirsiniz.
  psi2.jpg

  Ana ekran üzerinde bulunan menüden Stats bölümüne giriş yaparak VPN bağlantınızın kalitesini görüntüleyebilirsiniz.
  psi3.jpg

  Menü üzerinden Options bölümüne giriş yaparak VPN’i kullanmak istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz. Best performance modunu seçerek Psiphon VPN uygulamasının en iyi hıza sahip olan ülkeyi kullanmasını sağlayabilirsiniz.
  psi4.jpg

  Menü üzerinde bulunan Logs yazısına tıklayarak Psiphon uygulaması üzerinden gerçekleşen işlemleri adım adım takip edebilirsiniz. Bu tür özelliklerin ücretsiz olarak sunuluyor olması Psiphon uygulamasının diğer VPN uygulamalarına göre kullanılabilirliğini daha da arttırıyor.
  psi5.jpg
Facebook yorumları