PUBG Lite indir 1.0

Daha düşük sistem özelliklerine sahip bilgisayarlarda oynayabileceğiniz ücretsiz PUBG oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  61,2 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  PUBG
  PUBG Lite, son zamanlarda bilgisayar ve mobil sürümü ile popüler hale gelmiş olan orijinal PUBG oyununa göre daha düşük grafik özelliklerine sahip olan bir PUBG oyunudur. PUBG Lite oyununu düşük özelliklere sahip olan bilgisayarlarınızda kolaylıkla oynayabilirsiniz. Orijinal PUBG oyunu ile tamamen aynı özelliklere sahip olan PUBG Lite oyununu bilgisayarınıza tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- PUBG Lite oyununu indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- PUBG Lite
  oyunu sahip olduğu kaliteli grafiklerin aksine bilgisayarınızın diski üzerinde çok fazla yer kaplamamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- PUBG Lite oyununun beta sürümünde olmasından dolayı oyunun kurulumunu sadece Thai dilinde yapabiliyorsunuz. Oyunun kurulumu tamamlandıktan sonra kendi istediğiniz dili seçebilirsiniz.

  PUBG Lite indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza PUBG Lite indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. PUBG Lite kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  PUBG Lite kurulumu nasıl yapılır?

  PUBG Lite kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. PUBG Lite kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra aşağıdaki pencerede kırmızı kutucuk içerisine alınmış butona tıklayarak kuruluma başlayabilirsiniz.

  p1.png

  PUBG Lite kurulumunu başlattıktan sonra PUBG Lite programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için gerekli lisans sözleşmelerini onaylamanız gerekmektedir. Aşağıdaki görselde bulunan 1 numaralı seçeneği işaretledikten sonra 2 numaralı butona tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  p2.png

  PUBG Lite kurulumunun bu adımında ise oyunun bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından kırmızı kutu ile işaretlenmiş olan butona tıklayarak kuruluma devam edin.

  p3.png

  PUBG Lite kurulumu için gerekli olan tüm adımları yerine getirdikten sonra kırmızı kutucuk içerisinde işaretlenmiş olan butona tıklayarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

  p4.png

  PUBG Lite kurulumu tamamlandıktan sonra aşağıdaki görselde kırmızı kutucuk içerisinde yer alan butona tıklayarak kurulumu sonlandırabilirsiniz.

  p5.png

  PUBG Lite nasıl oynanır?

  PUBG Lite oyununun kurulumu tamamlandıktan sonra Launcher otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Karşınıza gelecek pencere üzerinden giriş yaparak PUBG Lite oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer mevcut bir PUBG hesabınız bulunmuyorsa uygulama ekranı üzerinde bulunan CREATE MY ACCOUNT butonuna tıklayarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

  p6.png

  PUBG Lite oyununu hesabınızı kullanarak giriş yaptıktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz. Düşük sistem özelliklerine sahip olan masaüstü veya laptop bilgisayarlarınızda bile orijinal PUBG oyununun keyfini çıkarmak için sayfanın başında bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak PUBG Lite indirme işlemini tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  p7.jpg
Facebook yorumları