PUBG Mobile bilgisayara indir 2.0.0.1

PUBG Mobile oyununu bilgisayarınız üzerinden oynayabileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  8,7 MB
  Sürüm:
  2.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Tencent Games
  PUBG Mobile bilgisayara indir, son dönemlerde popüler olan PUBG Mobile oyununu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare ile oynamanızı sağlayan bir program tanıtacağız. Programın indirme ve kurulum işlemi çok basittir. Alt kısımda yer alan adımları takip ederek PUBG Mobile bilgisayardan oynayabilirsiniz.

  NOT: Bu yazıda PUBG Mobile'ı bilgisayarda nasıl oynayacağınızı anlattık. Bu sayfadan indireceğiniz uygulama, PUBG Mobile'ı bilgisayardan oynayabilmenizi sağlar. Eğer PUBG Mobile'ı Android telefonlarınızda ya da tabletlerinizde oynamak istiyorsanız alt satırdaki link'e tıklayarak PUBG Mobile Android sürümüne ulaşabilirsiniz. Açılacak olan sayfadaki turuncu renkli "Hemen İNDİR" butonuna tıkladığınızda oyunu yükleyeceğiniz sayfaya ulaşacaksınız ve adımları takip ettiğiniz taktirde PUBG Mobile telefonunuza yüklenecek.

  PUBG Mobile Android İndir

  Oyunu bilgisayardan oynayacak olanlar yazımızı okumaya devam edebilir.

  Programın Artı Yönleri


  1- PUBG Mobile oyununu bilgisayar üzerinden oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- PUBG Mobile
  oyununu klavye ve fare ile bilgisayarınız üzerinden daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.
  3- Tanıtmış olduğumuz sanal tarayıcı PUBG Mobile oyununun yapımcısı olan Tencent Games tarafından üretilmiştir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- PUBG Mobile oyununu bilgisayarda oynamak istediğiniz zaman bilgisayarınızın RAM (bellek) yüksek olmalıdır. Düşük belleğe sahip olan bilgisayarlarda PUBG Mobile oyununu oynarken donma problemleri yaşayabilirsiniz.

  PUBG Mobile bilgisayara nasıl yüklenir?

  PUBG Mobile oyununu bilgisayarınıza indirmek için yukarıda bulunan ‘Hemen indir’ butonuna tıklayın. PUBG Mobile oyununu bilgisayarınız üzerine ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Program yüklendikten sonra PUBG Mobile oyununu bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

  PUBG Mobile bilgisayara nasıl kurulur?

  PUBG Mobile on PC programının kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayın.


  pu1.PNG

  Install butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden kurulumu başlatmak için Start butonuna tıklayın. PUBG Mobile bilgisayarınıza kurulumu hızlı bir şekilde başlayacaktır.


  pu2.PNG


  PUBG Mobile bilgisayara indirme işlemi program üzerinden gerçekleşeceği için kurulum bitene kadar ekranı kapatmayın. Aşağıdaki pencere üzerinden kurulumu takip edebilirsiniz.


  pu3.PNG

  PUBG Mobile bilgisayara yükleme işlemi tamamlandıktan sonra programın ana ekranı üzerinde bulunan PLAY butonuna dokunarak PUBG Mobile oyununu bilgisayarınız üzerinden başlatabilirsiniz.


  pu4.PNG

  PUBG Mobile bilgisayar üzerinden nasıl oynanır?

  PUBG Mobile oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için kurulumunu tamamladığınız PUBG Mobile oyununu çalıştırın. Program üzerinden PUBG Mobile oyununa misafir olarak, Twitter hesabınız ve Facebook hesabınız ile giriş yapın.

  pu5.jpg


  PUBG Mobile oyununa bilgisayarınız üzerinden herhangi bir hesap ile giriş yaptıktan sonra oyunun ana ekranına giriş yapacaksınız. Bu ekran üzerinden PUBG Mobile oyununu bilgisayarınız üzerinden sınırsız olarak oynayabilirsiniz.

  p.jpg

  Images

  1. pu6.jpg
Facebook yorumları