PUBG Mobile Lite (Android) 0.12.0

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz hayatta kalma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  491 MB
  Sürüm:
  0.12.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Tencent Games
  PUBG Mobile Lite, PUBG Mobile oyununa göre daha düşük grafik özelliklerine ve daha düşük boyuta sahip olan bir oyundur. PUBG Mobile Lite, klasik PUBG Mobile oyununa göre daha fazla cihaz ile uyumludur ve normal oyun deneyiminden ödün vermeden daha düşük RAM boyutuna sahip olan cihazlar için optimize edilmiştir. PUBG Mobile Lite, normal PUBG Mobile oyununa göre daha az kişi ile oynanır ve normal haritalardan daha farklı bir Erangel haritasına sahiptir. Ayrıca PUBG Mobile Lite oyununda mevcut PUBG Mobile hesabınızı kullanamıyorsunuz.

  Not: PUBG Mobile oyununun normal versiyonunu Android cihazınıza indirmek için PUBG Mobile indir (Android) linkine tıklayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. PUBG Mobile Lite oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. PUBG Mobile Lite, normal PUBG Mobile oyununa göre daha düşük boyuta sahiptir ve cihazınızın depolama alanını işgal etmez.
  3. PUBG Mobile Lite sahip olduğu akıcı grafikler sayesinde düşük RAM’li cihazlarda dahi kolaylıkla oynanabilir.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. PUBG Mobile Lite oyununda sadece tek bir harita bulunmaktadır.

  PUBG Mobile Lite Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza PUBG Mobile Lite indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. PUBG Mobile Lite indirme işlemini Play Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  PUBG Mobile Lite Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz PUBG Mobile Lite kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra PUBG Mobile Lite oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.


  PUBG Mobile Lite Nasıl Oynanır?

  1. PUBG Mobile Lite uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra oyunu hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. PUBG Mobile Lite oyununun sahip olduğu grafikler sayesinde cihazınızın RAM boyutu düşük olsa bile oyunu akıcı olarak oynayabilirsiniz.

   p1.jpeg

  2. Normal PUBG Mobile oyununa göre PUBG Mobile Lite oyunu 100 kişi yerine 60 kişi olarak oynanmaktadır. Bu özellik sizin PUBG Mobile Lite oyununda oynayacağınız maçların daha hızlı tamamlanmasını sağlıyor.

   p2.jpeg

  3. PUBG Mobile oyununa göre not düşmemiz gereken bir farklılık ise PUBG Mobile oyununda bulunan ROYALE PASS özelliği yerine WINNERPASS özelliğini kullanabiliyorsunuz. WINNERPASS özelliğinde ise aynı ROYALE PASS özelliği gibi size verilen görevleri tamamladıktan sonra seviyenizi yükselterek birbirinden farklı ödüllere sahip olabiliyorsunuz.

   p3.jpeg
Facebook yorumları