PUBG Mobile Zombi Modu indir (Android) 0.11.0

Mobil cihazlarda oynanabilen PUBG Mobile oyununun yeni çıkan Zombi modu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  39 MB
  Sürüm:
  0.11.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Tencent Games
  PUBG Mobile Zombi Modu, Android cihazlarınızda oynayabildiğiniz ücretsiz battle royale oyunu olan PUBG Mobile oyununa yeni eklenmiş olan bir moddur. Resident Evil 2 ile işbirliği yaparak PUBG Mobile oyununa zombi modunu ekleyen PUBG firması 0.11.0 güncellemesi ile zombi modunun PUBG Mobile oyuncularına açılacağının duyurusunu yaptı. PUBG Mobile Zombi Modunda size saldıran zombileri yakmak için yeni eklenen alev silahı, mini silahı ve yeni bıçak gibi silahları kullanabilirsiniz.

  p0.png

  PUBG Mobile Zombi Modunun Özellikleri

  1. PUBG Mobile Zombi Modu 4 kişilik ekiplerle oynanabilir. Tekli veya ikili oyun şu an için açık değil.
  2. PUBG Mobile Zombi Modu oyunu Klasik oyun çemberine göre daha küçük bir çember içerisinde oynanır. Bu nedenden dolayı zombilerden kaçmanız zorlaşıyor.
  3. PUBG Mobile Zombi Modunda paraşüt ile adaya iniş yaptığınız andan itibaren 2 dakikalık süre içerisinde zombi saldırısı başlıyor. 2 dakikalık süre içerisinde tüm malzemelerinizi toplamanız gerekmektedir.
  4. PUBG Mobile Zombi Modunda bulunan zombilerin farklı çeşitleri vardır. Bazı zombiler çıplak elleriyle size saldırır, bazıları dört ayak üzerinde sürünerek size yaklaşır, bazıları ise yeşil bir asit ile uzaktan size saldırabilir.
  Oyunun Artı Yönleri
  1. PUBG Mobile Zombi Modu indirmek ücretsizdir.
  PUBG Mobile Zombi Modu indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza ücretsiz PUBG Mobile Zombi Modu indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. PUBG Mobile Zombi Modunu Google Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  PUBG Mobile Zombi Modu kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz PUBG Mobile oyununda Zombi Modunun Android cihazınızda kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. PUBG Mobile oyununda Zombi modunu oynayabilmeniz için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan PUBG Mobile logosuna dokunarak oyunu başlatmanız yeterlidir.

  PUBG Mobile Zombi Modu nasıl oynanır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz PUBG Mobile oyununa giriş yaparak PUBG Mobile Zombi Modunu oynamaya başlayabilirsiniz. Erangel haritasına paraşüt ile iniş yaptıktan sadece birkaç dakika sonra zombilerin saldırısı başlar. Havanın karanlık olması nedeniyle zombilerin nereden saldıracağını iyi tahmin etmeniz gerekmektedir. PUBG Mobile Zombi Modunda zombilere yem olmamak için onlarla en iyi şekilde savaşın.

  p1.jpg

  p2.jpg
Facebook yorumları