Qsel 2.26

Bilgisayarınızdaki bir dosyayı veya klasörü hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  122 KB
  Sürüm:
  2.26
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Horst Schaeffer
  Qsel, masaüstüne bir tepsi yerleştirerek kullanıcılara diğer programları veya dosyaları başlatmak için basit bir araç sağlayan bir yazılım aracıdır. Qsel programı en çok kullanılan veya en sevdiğiniz öğelerin tümünü kapsayan bir pencere oluşturarak masaüstünüzü temiz tutmanızı sağlar ve bu da simgelerini çift tıklatarak açılabilir. Yapılandırma panelinden, yol, parametreler, dizin, metin ve çalıştırma yöntemi (ör. Simge durumuna küçültülmüş, normal) gibi uygun bilgileri sağlayarak kolayca yeni öğeler ekleyebilirsiniz. Bunları kategorilere ayırmak, ayırıcılar eklemek ve önceden oluşturulmuş girişleri silmek de mümkündür. Ana pencerede kullanılan arka plan rengi ve yazı tipi, boyutu ve stili sadece birkaç tıklamayla değiştirilebilir. Uygulamayı Windows başlangıcında başlayacak şekilde ayarlayabilir, sistem tepsisine yerleştirebilir ve başlık çubuğunu gizleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Qsel indirmek ücretsizdir.
  2. Qsel programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve bilgisayarınızın performansına herhangi olumsuz bir etki etmez.
  3. Qsel programı, bilgisayarınızdaki karmaşık dosyalara hızlı bir şekilde erişim sağlamanıza yardımcı olur.
  4. Qsel programının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Qsel Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Qsel indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından kurulum dosyasının boyutu düşük olduğu için indirme işlemi kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.


  Qsel Nasıl Kurulur?

  Bilgisayara Qsel kurulumu için indirme işlemi tamamlanan dosyayı çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda Qsel programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programı herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanabilirsiniz.


  Qsel Nasıl Kullanılır?

  1. Qsel programını kullanmak için bilgisayarınıza indirdiğiniz kısayolu kullanarak programı çalıştırın. Qsel programını çalıştırdığınızda aktif hale gelecek pencere üzerindeki “New Item” butonuna tıklayarak yeni bir hızlı erişim öğesi ekleyebilirsiniz.

   q1.PNG

  2. Qsel programına yeni bir hızlı erişim öğesi eklemek istediğinizde “Item Text” bölümüne öğenin adını yazın ve ardından “Command” bölümünden hızlı bir şekilde kullanmak istediğiniz öğeyi bilgisayarınızdan seçin. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra “Ok” butonuna tıklayarak öğeyi Qsel programına ekleyin.

   q2.PNG

  3. Hızlı erişim öğesinin içeriğini kontrol ettikten sonra “Ok” butonuna tıklayarak Qsel Hızlı Erişim Penceresi’ni aktif hale getirebilirsiniz.

   q3.PNG

  4. Qsel Hızlı Erişim Penceresi üzerinden Qsel programına eklemiş olduğunuz tüm öğeleri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Çalıştırmak istediğiniz öğenin üzerine farenizin sol tuşuyla iki kez tıkladıktan sonra seçtiğiniz öğe hızlı bir şekilde açılacaktır.

   q4.PNG
Facebook yorumları