Quick Text Paste 177KB

Bilgisayarınızda kısayol tuşları atayarak kopyala - yapıştır işlemi yapmanızı sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  177KB
  Sürüm:
  5.03
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SoftwareOk
  Quick Text Paste, bilgisayarınızda kısayol tuşları atamanızı sağlayan tamamen ücretsiz bir programdır. Sık sık aynı cümleleri veya metin bölümlerini tekrar tekrar yazmanız gerekirse, Quick Text Paste işinizi çok daha hızlı hale getirebilecek kullanışlı bir programdır. Quick Text Paste, önceden tanımlanmış metni yapıştırmak için klavye kısayolları oluşturmanıza olanak sağlar. Quick Text Paste'ı çıkarılabilir depolama aygıtlarından da çalıştırabilirsiniz. Quick Text Paste, sağlanan parametreleri hızlı bir şekilde yapılandırmanıza izin verir. Sonuç olarak, atanmış bölmeye yeni bir hazır ayar metni yazabilir veya yapıştırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Quick Text Paste programını indirmek ücretsizdir.
  2. Quick Text Paste programı, bilgisayarınızın Sistem Kayıt Defterini hiçbir şekilde değiştirmez.
  3. Quick Text Paste programını farklı bilgisayarlara kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir kuruluma gerek duymadan programı çift tıklatarak çalıştırabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Quick Text Paste programını ilk kez indiren kullanıcılar programı kullanmada zorluk yaşayabilirler.

  Quick Text Paste Nasıl İndirilir?


  Bilgisayarınıza Quick Text Paste indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Quick Text Paste indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Quick Text Paste Nasıl Kurulur?

  Quick Text Paste programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Quick Text Paste Nasıl Kullanılır?

  1. Quick Text Paste programını kullanmak için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz program dosyasını çalıştırın. Bilgisayarınızda Quick Text Paste programını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan listeyi kullanarak bilgisayarınızda mevcut olan kısayol tuşlarını görüntüleyebilirsiniz. Listede bulunan herhangi bir kısayol uygulamasını da kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz.

   q1.PNG

  2. Quick Text Paste programını kullanarak yeni bir kısayol uygulaması atamak için programın ana ekranında bulunan ”Add text” bölümüne sürekli olarak kopyalamak istediğiniz metni yapıştırın, “Menu-text” bölümüne ise kopyalamak istediğiniz metine kısa bir isim tanımlayın, oluşturduğunuz metni hangi kısayol tuşlarını kullanarak kopyalamak istediğinizi ayarlayın ve ardından “Add” butonuna tıklayın. Oluşturduğunuz kısayol etkinliği Quick Text Paste programının ana ekranında bulunan listeye otomatik olarak eklenecektir. Hazırlamış olduğunuz metni atadığınız kısayol tuşlarını kullanarak istediğiniz bir alana yapıştırabilirsiniz.

   q2.PNG
Facebook yorumları